2737
2739
عنوان

چرا بعضی خواستگارا اینجورین؟

189 بازدید | 21 پست

یه خواستگاری داشتم ردش کردم

حالا از کسی شنیدم جای دیگه رفته خواستگاری و به نتیجه رسیدن ولی خانواده دختره هر چی گفتن اینا گفتن ما رسم نداریم😐

مهریه خانواده پسر ۴تا سکه میخواستن بزنن 😐دیگه با زور خانواده دختر کردن ۱۴تا. خونه و ماشینم پسره داره ولی گفته هیچیشو نمیزنه به اسم دختر. از اون طرفم گفته هیچی از جهیزیه رو گردن نمیگیره و دختر باید جهیزیه کامل بیاره😨

فقط به رسم و رسوم خودشون اهمیت میدن😐

الانم بعد از این همه مدت میخوان به بهانه اینکه دختر و پسر طبعشون بهم نمیخوره بهم بزنن همه چی رو😑

دلم سوخت برا دختره از یه طرفم خوشحالم براش حداقل اگه قراره بهم بخوره الان بهم میخوره نه بعد ازدواج

بجای اخلاق و شخصیت دنبال پول فقط حال آدم بهم میخوره.چه طرف عروس چه داماد😐زندگیاشونم رو اب

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب من اگه بودم اصلا قبول نمیکردم هر جا دلشون میخواد رسم رو به نفع خودشون تغییر میدن 

اصلا رسم چیه چه مبنای محکمیه؟ 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
شما چرا ردش کردین؟

پسره خودش منو دیده بود بعد اومده بود میگفت چادر سر کن. 

منم حرصم گرفت انگار کور بوده ندیده من چادری نیستم. کلا پسره نگاه بالا به پایین داشت به آدم خیلی خودشو دست بالا میگرفت درحالیکه از همه لحاظ بهش سر بودم. 

یه جور رفتار میکرد انگار چون من میخوام باهاش ازدواج کنم باید به هرسازی که میزنه برقصه و هر چی میگه قبول کنم. منم که عمرا زیر بار حرف زور و غیر منطقی برم ردش کردم😁

خیلیم محجبه بودن با همه قطع رابطه بودن‌. کلا مدلشون عجیب بود. من همون جلسه اول اومدن دیگه ادامه ندادم. اونا زنگ زدن بیان دوباره ما گفتیم نیان.

روزیم که اومدن یه جعبه شیرینی آورده بودن که من به عمرم چنین شیرینی ای ندیده بودم اینقد که مزخرف بود. حتی جعبه اش اسم و آدرسم نداشت. خیلی کنجکاو بودم بدونم از کجا اینا رو پیدا کردن😂😂😂

یه خواهر دریده ایم داشت همون روز اول خط و نشون میکشید

2740
خب من اگه بودم اصلا قبول نمیکردم هر جا دلشون میخواد رسم رو به نفع خودشون تغییر میدن  اصلا رسم ...

حالا اصلا مبنا هم باشه خب رسمای اون خانواده هم واسه خودشون مهمه. زشته این رفتارشون. رسما توهین به فرهنگ طرف مقابله

حالا اصلا مبنا هم باشه خب رسمای اون خانواده هم واسه خودشون مهمه. زشته این رفتارشون. رسما توهین به فر ...

آره من بودم قبول نمیکردم 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
خاک تو سر پسره .حتی از لحاظ شرعی وظیفه پسره وسایل خونه رو تهیه کنه و دختر جهاز نیاره

تازه اینا مثلا خیلی ادای مذهبی بودن درمیوردن برخودشون این بوده وای به حال بقیه. 

پسره میخواد زندگی تشکیل بده کمر پدر دختر باید خم بشه؟اینقد آخه پرو و وقیح😑

آره من بودم قبول نمیکردم 

واقعا دارم خداروشکر میکنم دفعه اول دیدمشون دیگه راهشون ندادم خونه😁😄

تازه پروها بعد چند ماهم واسطه فرستاده بودن دوباره بیان واسطه رو هم شستم پهن کردم رو بند که من اینا رو راه نمیدم خونه 

واقعا دارم خداروشکر میکنم دفعه اول دیدمشون دیگه راهشون ندادم خونه😁😄 تازه پروها بعد چند ماهم واسطه ...

آفرین واقعا اگه ادامه پیدا می‌کرد توی مسائل دیگه میخواستن نظرات شونو تحمیل کنن 

آفرین واقعا اگه ادامه پیدا می‌کرد توی مسائل دیگه میخواستن نظرات شونو تحمیل کنن 

آره دقیقا خصوصا که خواهر پسره خیلی دریده بود. اومده بودن خونمون فکر کن جلو پدر و مادر من و حتی مادر خودش صداشو انداخته بود تو سرش تعیین تکلیف میکرد. قشنگ تابلو بود پسره افسارش دست این خواهره بود. کلا رئیسشون این بود از رفتارش تابلو بود

2706