2737
2734
عنوان

چرا بعضی خواستگارا اینجورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 21 پست
آره دقیقا خصوصا که خواهر پسره خیلی دریده بود. اومده بودن خونمون فکر کن جلو پدر و مادر من و حتی مادر ...

عجببب، پس خدا رو شکر ردش کردی 

خانواده خیلی مهمه

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
عجببب، پس خدا رو شکر ردش کردی  خانواده خیلی مهمه

آره واقعا خداروشکر.

دلم واسه این دختره که گیر اینا افتاده میسوزه.

اینا یکی به دردشون میخوره عین دختر خودشون دریده باشه که خواهر پسره رو بشونه سرجاش. 

اینقدم زرنگن دنبال خانواده های مظلوم و ساده میگردن

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره واقعا خداروشکر. دلم واسه این دختره که گیر اینا افتاده میسوزه. اینا یکی به دردشون میخوره عین دخ ...

آره خدا رو شکر خدا کنه اون دختر خوشبخت بشه حداقل 

انشاءالله شما هم خوشبخت بشی عزیزم 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
آره خدا رو شکر خدا کنه اون دختر خوشبخت بشه حداقل  انشاءالله شما هم خوشبخت بشی عزیزم

مرسی فداتشم از آرزوی قشنگت همچنین شما و همه آدمای دنیا❤

2742
مرسی فداتشم از آرزوی قشنگت همچنین شما و همه آدمای دنیا❤

ممنون عزیزم 😘😘❤️

تازه اینا مثلا خیلی ادای مذهبی بودن درمیوردن برخودشون این بوده وای به حال بقیه.  پسره میخواد ز ...

اونایی که ادا درمیارن فقط ابروی دینو مذهبو میبرن اسکلا 

اینجور ادمهای شیادی باید یکی بدتر از خودشون گیرشون بیاد 

از همه جا ترکیده مظلوم   
اونایی که ادا درمیارن فقط ابروی دینو مذهبو میبرن اسکلا  اینجور ادمهای شیادی باید یکی بدتر از خ ...

اره واقعا

ولی اینقد دریده هستن میگردن دنبال آدمای ساده که سواری بگیرن ازشون. واقعا حق اینا کسایی مثل خودشونه