2733
2734
عنوان

راهنمایی برای خریدن یخچال و لباسشویی کدوم مارک خوبه؟؟‌

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 36 پست
ظرفشویی پاکشوما خیلی خوبه  اون یکی برندایی که گفتین استفاده نکردم

من لباسشویی زیروات گرفتن قیافش واقعا دوست ندازم میخام عوض کنم نظرتون چیه؟

پلادیوم مال الکترو استیله

زندگی در گذرست و آدمی رهگذر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من لباسشویی زیروات گرفتن قیافش واقعا دوست ندازم میخام عوض کنم نظرتون چیه؟ پلادیوم مال الکترو استیله

مبارکتون باشه فهمیدم کدوم مدلو میگین

منم میخواستم بخرم 

ولی بجاش هیمالیا برداشتم 

2728
مبارکتون باشه فهمیدم کدوم مدلو میگین منم میخواستم بخرم  ولی بجاش هیمالیا برداشتم

من خالم گرفت و شوهر خالم‌نمایندگی داره گفت همین بگیر

ولی جدیدا میگم نکنه ب باشه واسه جهیزیه اینا🫠

اینایی که میگم دوماه دارم استفاده میکنم راضیم وتحقیق شده هستن یخچال فریزر دوقلو پالادیوم.برای الکتر ...

من ظرفشویی پاکشوما گرفتم

لباسشویی جی پلاس میخام بگیرم

2740
من خواستم ساید اسنوا بگیرم گفتن جا نداره و فلان  منم نگرفتم چون آدمیم خیلی خرت و پرت درست میک ...

خیالت راحت یخچال فریزرت که عالیه😃ان شاالله ب شادی استفاده کنی.حساسسس نباش زیادم

من خالم گرفت و شوهر خالم‌نمایندگی داره گفت همین بگیر ولی جدیدا میگم نکنه ب باشه واسه جهیزیه اینا🫠

بد به دلت راه نده خیلیم عالیه 

منم همش خود خوری میکردم که ای کاش یخچال اونی که دوست داشتمو برمیداشتم نکنه بد باشه الان بیخیال شدم 

بد به دلت راه نده خیلیم عالیه  منم همش خود خوری میکردم که ای کاش یخچال اونی که دوست داشتمو برم ...

منم دوران عقد همین بودم ازدواج کردم گفتم چرا انقدر استرس وحساسیت داشتم😂نمیگم همینجوری هول هولی خرید کنید ولی حساسم زیاد نباشید

منم دوران عقد همین بودم ازدواج کردم گفتم چرا انقدر استرس وحساسیت داشتم😂نمیگم همینجوری هول هولی خرید ...

دوران عقد دوران دو دلیه برای ماها تا نرفتی خونت نزدیشون تو برق استفاده نکردی همش ای کاش تو سرت میچرخه 😂👌🏻

منم دوران عقد همین بودم ازدواج کردم گفتم چرا انقدر استرس وحساسیت داشتم😂نمیگم همینجوری هول هولی خرید ...

من اینارو خریدم هعی میگن نکنه بقیه بهتر بخرن قیافشون فلان خسته شدم🫠ماشین لباسشدیی ایقدر پاش زار زدم بابام گفت عوض میکنیم 😂