2737
2739

بچها من خودم بی پولما جدیدا کاری رو شروع کردم و کم کم پولی گیرم اومد ک بتونم خرجای روزانمو باهاش بچرخونم بچه مدرسه ای هم هستم دبیرستانییم ب هرحال دوست ندارم برا هرچیزی منت خونوادمو تحمل کنم مخصوصا مامانم برام همه چی میخریدا ولی هربار که یه چیزو میخرید تا همیشه یاداوری میکرد منت میزاشت خلاصه که باتوکل ب خدا کارو شروع کردم و خدا روزیمو رسوند و ازش خیلی ممنونم قول داده بودم اگه پول خوبی گیرم بیاد همیشه صدقه کنار بزارم امروز رفتم خودپرداز مربوط ب همون کارم واس یکی پول واریز کنم کارم ک تموم شد یکی با زن و بچه وشوهرش راهمو گرف گف من تازه از خونوادم جدا شدم پول ندارم از یه شهر دیگ اومدم اینجا واس دکتر بچم داروش فلان قیمت شد و هزینه ندارم و اینا منم کارتشو گرفتم تند رفتم سمت خودپرداز واسش ۳۰۰ تومن کارت ب کارت کردم،حالا کل کارتم پول کمی داشت خونوادم دعوام کردن مامانم بم میگ کاش کمتر میدادی بابام میگف این دزده و کلاهبرداری کرده ،من اگ واقعا نیازمند بود حاضر بودم کل چیزی ک دارمو بش بدم حتی اگ خودم بیپولی بکشم حرفای خونوادم باعث شد از این کارم ناراحت بشم ،نظرتون چیه؟

کاش به موسسه های مطمئنی که مربوط به همین کاران کمک کنی

دنیاهمه‌هیچ..؛ واهل‌دنیاهمه‌هیچ ..؛ ای‌هیچ..؛ برای‌هیچ..؛ برهیچ‌مپیچ..؛ دانی‌که‌ازآدمی،چه‌ماندپس‌مرگ؟'.. عشق‌است‌ومحبت‌است‌وباقی‌همه‌هیچ'...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ب اینا پول نمیدم اصلا 

قبلا دلم براشون میسوخت ولی الان نه 

خیلی هاشون اصلا نیازمندنیستن

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

اگر میخوای کمک کنی جای معتبر کمک کن

وگرنه با این کارت فقیر بیشتر میشه

ولی خب نیتت خوب بوده و مهم نیت در این کار هست

کار خیر هم‌میکنی به کسی نگو

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

حالا که گذشت ولی اول راهی انقد ساده نباش .اوناام دروغ گفتن بهت و نیازمند نبودن امار اینجور ادما خیلی بالا رفته

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 
2740

شما برای رضای خدا دادی خدا هم برات جبران میکنه 

ناراحت نباش 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

عزیزم شما با علم اینکه اونا نیازمند بودن دادی پولو و کار خودتو کردی 

دیگه اگه اونا کلاه.بردار بودن و دروغ گفتن که وای بر اونا 

ثواب شما به نظر من سر جاشه 

ان شاالله قبول باشه 

آفرین به قلب پاکت

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
2706