2733
2739

کلی امید داشتم به درس و دانشگاه به نا گفت برید دنبال کار ازاد از درس هیچی در نمیاد برید مغازه بزنید برید ..منم گفتم استاد سرمایه از کجا بیاریم 😭 بچه ها من درونگرام چه شغل ازادی برام خوبه؟ به نظرتون مربی باشگاه برای یه درونگرا خوبه؟

با فیلم های دکتر هلاکویی خیلی زندگیم بهتر شد 🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم درونگرام ولی عاشق اینم ی کافه داشته باشم

یا ی فروشگاه لوازم ارایشی و چیزای فانتزی 

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.
2740

برای موفق شدن توی شغل سه عامل تاثیرگذار ، یکی بابای پولدار که ساپورت مالی کنه ، یکی شانس الان خیلی هارو نگاه کنی آدمای با هوشی نیستند و همینجوری پولدار شدن ، یکی هم فکر آدم که می‌تونه باعث پیشرفت بشه ، ه

برای موفق شدن توی شغل سه عامل تاثیرگذار ، یکی بابای پولدار که ساپورت مالی کنه ، یکی شانس الان خیلی ه ...

که من هیچ کدوم ندارم مخصوصا گزینه اول

با فیلم های دکتر هلاکویی خیلی زندگیم بهتر شد 🥰🥰
که من هیچ کدوم ندارم مخصوصا گزینه اول

گزینه اول و دوم منم ندارم ، ولی گزینه دوم چرا نداشته باشیم ، پیشرفت کردن همش این نیست که از پایین قله به بالای قله برسیم ، پیشرفت کردن یعنی به جلو رفتن ، یعنی امروزت از دیروزت بهتر باشه ، حتی اگر لاکپشتی بری جلو