2733
2734
عنوان

شده از شوهرتون دلسرد بشید ؟

180 بازدید | 16 پست

حتی قبلا که با شوهرم درد و دل پی کردم یا اگه ناراحتم می کردن قوم شوهر بهش می گفتم .ازش می خواستم حامی م باشه اونم داد و بیداد می کرد و می رفت با اونا بگو بخند می کرد .الان چند وقت ه ساکت ساکتم .نه اینکه قهر باشم نه .ساکتم حرفی ندارم بزنم .به کی بگم چی بگم .احساس می کنم شریک زندگی م هم حتی تو تیم من نیست .امروز خواهرش زنگ زد که منو ببر دانشگاه .اونم با سر رفت .همون خواهری که محل سگ به من و بچه ش نمیده و توهین می کنه 

ولی من دیگه حال و حوصله نداشتم بگم چرا میری نرو .هیچی نگفتم رفت و آمد باز هم هیچی نمیگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

آره یه سری چیزی حدود شش ماه باهاش همینجور بودم ، تا این که یه روز کلی باهم  حرف زدیم و دلخوری هام رو ازش گفتم، خیلی بهتر شدیم

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
آره یه سری چیزی حدود شش ماه باهاش همینجور بودم ، تا این که یه روز کلی باهم  حرف زدیم و دلخوری ه ...

اینم موقع حرف زدن میگه درست میشم محل نمیدم ولی باز کار خودشو میکنه

اینم موقع حرف زدن میگه درست میشم محل نمیدم ولی باز کار خودشو میکنه

تو هم باید سر یه چیزایی کوتاه بیای، حتی اگه اگه به میلت نباشه 

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

منم فکر میکنم همین روش درستیه، باهاش قهر نباش وظایفت رو انجام بده ولی به شدت سرد و بی تفاوت باش، اینقدری که بترسه و خودش دنبال راه حلی باشه

2706