2737
2739
عنوان

دروغ نامزدم و خانوادش

| مشاهده متن کامل بحث + 9079 بازدید | 128 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه تو ۱۰ روز فکر نمی‌کنم ۳ تومن کم بشه؟

میگم شما قبل اینکه نامزدت برات انگشتر بیاره مگه خودتون یا مادرتون طلا نخریدین؟تو طلا رو از مغازه بیرون بیاری و برگردونی از قیمتش کم میشه .دست دوم و بدون اجرت هم بخری بازم کم میشه چون درصد میکشن روش

2731
عزیزم اجرت بالا گرفته حتما ، و یا اینکه چند روز پیش طلا یهو نزدیک ۴ اومد قیمتش اون بوده  و الا ...

ولی امروز حس کردم از چشمم افتاد دوس ندارم دیگه باهاش حرف بزنم میخام فقط تنها باشم

ولی امروز حس کردم از چشمم افتاد دوس ندارم دیگه باهاش حرف بزنم میخام فقط تنها باشم

عزیزم بهتره حتما رو خودت کار کنی 

تو زندگی قطعا به مشکل میخوری 

الان چرا باید برای کار نکرده ایشون از چشمت بیفته؟!؟ از خودت بپرس و به خودت بیا

2738

هییی ولی بنظرم هنوز آماده ازدواج نیستی باید بزرگتر بشی از همین الان به نامزدت و خانوادش انگ دروغ گویی زدی 

عزیز من، آروم باشید، نمی دونم چند سالتون هست، اما واقعا برای ازدواج و زندگی مشترک نیاز به آرامش و صبوری و گذشتی هست که شما حداقل الان که عصبانی هستید نمی تونید نشون بدید که به اون مرحله رسیدید

دوست عزیز من، اگر راهنمایی می خواید همان طور که دوستان هم گفتند، کلا باید این مساله رو نادیده بگیرید و به زندگی تون برسید، این رفتارهای هیجانی و بدون پشتوانه منطقی امروز هم نه، فردایی دیگر زندگی تون رو قطعا با چالش جدی مواجه میکنه...

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
میگم شما قبل اینکه نامزدت برات انگشتر بیاره مگه خودتون یا مادرتون طلا نخریدین؟تو طلا رو از مغازه بیر ...

عزیزم من امروز دوتا النگو هامو فروختم خودم و طلا هم زیاد دارم خداروشکر پدرم واسم کم نزاشته.

تو فکر این بودم من که این نشون رو کوچیک کنم چون برام بزرگه بعد طلا فروش یه قیمت هم گرفتم خیلی شوکه شدم حتا به طلا فروش هم گفتم که چقدر کم میخرید ؟!با اینکه از النگو هام خیلی سود کردم النگو هامو ۱ ماه پیش خریدم 

باز که داری حرف خودتو میزنی 🧐 میزنم سیاه و کبودت میکنم هاااااا😅😅

پررو ان عزیزم اعتماد بنفسای بالا همینا خوب شوهر داری میکنن نه بدبختای اومولی مثه من که نه هیچوقت ناراحت نمیشیم تو سری خور خوبه از این جهت فقط اسی شورشو در نیاری اما در همین حد متوقع خوبه که باشی هر چیم میگن اشتباه میکنی از رو نمیره😂😂😂😂

اللهم عجل الولیک الفرج ❤
2706