2737
2734
عنوان

دروغ نامزدم و خانوادش

| مشاهده متن کامل بحث + 9100 بازدید | 128 پست
هییی ولی بنظرم هنوز آماده ازدواج نیستی باید بزرگتر بشی از همین الان به نامزدت و خانوادش انگ دروغ گوی ...

خب شاید دروغ گفته باشن فاکتورو ببینم اگه من اشتباه کرده باشم میام همینجا معذرت میخام از همتون

خب شاید دروغ گفته باشن فاکتورو ببینم اگه من اشتباه کرده باشم میام همینجا معذرت میخام از همتون

حالا مگه میخواه پولش رو بدی که فاکتور بگیری کارت خیلی زشته

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پررو ان عزیزم اعتماد بنفسای بالا همینا خوب شوهر داری میکنن نه بدبختای اومولی مثه من که نه هیچوقت نار ...

عزیزم صبر کن فاکتورو بگیرم اگه من اشتباه کرده باشم که شرمنده میشم

2742

از ما چرا عزیزم ؟ ولی قاعده اش همینه طلا ، از من بهت نصیحت زود قضاوت نکن و زود تصمیم نگیر 

عزیزم من امروز دوتا النگو هامو فروختم خودم و طلا هم زیاد دارم خداروشکر پدرم واسم کم نزاشته. تو فکر ...

برای ساخت طلا بر اساس گرم و زیبایی و کاری که روش میشه مبلغی به اسم اجرت میگیرن یکماه پیش طلا قیمتش پایین تر بوده خیلی برا همین رو النگو سود کردی الانم خود دانی زنگ بزن ابکشش کن ابروت بره بگه طلا ندیده 

اللهم عجل الولیک الفرج ❤
2738
عزیزم من امروز دوتا النگو هامو فروختم خودم و طلا هم زیاد دارم خداروشکر پدرم واسم کم نزاشته. تو فکر ...

خوب اگر طلا زیاد داری خداروشکر نباید انقدر تعجب کنی.تازه شاید اوندقتی خریده که طلا تا ۴تومن رفته بود.احتمالا کارمزدش زیاد بوده.یک ماه پیش طلا خیلی پایینتر الان بود و اینم بگم کلا کارمز النگو نسبت به سایر طلاها کمتره

از ما چرا عزیزم ؟ ولی قاعده اش همینه طلا ، از من بهت نصیحت زود قضاوت نکن و زود تصمیم نگیر 

چون خیلیا گفتن من مسله رو بزرگ میکنم و بچه هستم ولی قربونت بشم شاید اونا دروغ گفتن وایسا فاکتور رو بگیرم مشخص میشه

2706