2733
2739

چهار ماه چیزی نیست که

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه مشکل ساز نیست من شوهرم چند ماه بزرگتره ولی خانم ها نسبت به آقایون زودتر شکسته میشن البته دم دمای یا ئسگی بعد یه خورده اذیت ممکنه شی الان تا اون زمان اصلا

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤

بستگی داره چندسالتون باشه

البته اصلامهم نیست

جایی نگیدهم بهتره

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
میترسم بعدا بزنه تو سرم نمیدونه ازش بزرگترم

اخه مسئله خاصی نیست اصلا

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2740
میترسم خوانوادش بفهمن بزنن تو سرم بعد سنمون بالاتر بره به کوچیکا تمایل پیدا کنه

نه مشکلی پیش نمیاد

ولی بزرگترباشه بهتره

خب اگردلبسته اش نیستی بیشترفکرکن درموردش

ولی موضوع بی اهمیتیه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
علاقه دارم بهش

پس برات مهم نباشه حرف دیگران

خودت هم فراموش کن چنین موضوعی رو

به سلامتی منم عروسیتون دعوت کنید

نمیدونه نکنه بفهمه ول کنه بره

ای بابا

مهم نیست نگو

بزارمحضربفهمن

گفتم مهم نیست اصلاتوی زندگی اونم درحد۴ماه

خواهرزن های داداشتم بیشترشون تا۵سال هم ازشوهراشون بزرگترن

خیلی هم خوشبختن وراضی