2733
2734
عنوان

از ازدواجم پشیمونم...

294 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها 

خیلی دلم شکسته ۱ ساله بابام فوت کرده دوسال هم با پسری دوست بودم که چندماهه باهم ازدواج کردیم به اصرار اطرافیان مامانم خیلی اصرار داشت ولی من از لحاظ روحی آماده نبودم و حالا ها قصد ازدواج نداشتم خانواده شوهرم آدمای خوبین من اهل شوخی و خنده و شادی بودم ولی شوهرم زیاد نه میگه باید سنگین باشیم بخدا من آدم سبکی نیستم حتی تو جشن عقد خیلی کم رقصید میگفت از اینکه مرکز توجه باشم بدم میاد دیشب مریض بود چندبار جلو مامانم و خواهرم پرسیدم چی شده حالت خوبه؟تشر زد اینقدر پیگیر حالم نشو سمتشم ک میرفتم میگفت برو انور تنگی نفس دارم آخر شب اومد عذر خواهی امروز رفتیم دکتر بعد دکتر تو خونه یه آهی کشید انگار چقدر بدبخته منم بغلش کردم گفتم چی شده از صب منو ندیدی دلت تنگ شده هنوز نگفته تشر زد دیشب بهت چی گفتم ، چرا حالمو جلو خواهرت میپرسی هنوز نیومدی خونه فتنه کردی هرچی خواستم توضیح بدم فهمیدم فقط خودمو کوچیک کردم از ازدواجم حس میکنم پشیمونم خیلی فشار روحی بهم میاد تو رو خدا یکم باهام درد دل کنین و راهنماییم کنین هیچکس رو ندارم تا حرف بزنم باهاش 

منم اوایل عقدم حواسم به شوهرم بود همش . دوست داشتم کنارم باشه. دیر که میکرد میرفتم ببینم توی حیاط یا کجا مونده.یبار با حالت بدی بهم گفت چرا انقدر دنبال من میای

بعد این حرفش انگار شکستم. از اون روز خیلی گذشته .یادم نرفته و همش دارم سردتر میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی از مردها بدشون میاد از ابراز احساسات تو جمع

خجالت میکشن

و این که اول ازدواج همیشه یه حس پشیمونی و غصه هست و اختلافات زیاده.. اگر دو طرف بلد باشن کم کم لم همدیگه دستشون میاد و بلد میشن چجوری با هم رفتار کنن.. منو همسرم هم دوست بودیم اوایل ازدواج خیلی بحث داشتیم منم پشیمون شده بودم ولی خدا رو شکرررر همه چی درست شد و بلد شدیم رابطه ی درست رو.. الان دیگه هیچوقت بحث و دعوا نداریم راستش یکمم دلم تنگ شده برا اون وقتا 😂 سخت نگیر عزیزم❤️

2728

بنظرم باید از یه آدم باتجربه و حرفه ای نظر بگیرید. مشورت با دکتر روانشاس بهترین راه حل برای مشکل شماست. من دکتر نرگس مالمیر بهتون پیشنهاد میکنم که میتونیم از طریق این لینکhttps://pellebepelle.com/psychological-counseling/ نوبت مشاوره بگیرید.

عزیزم آنقدر زود جا خالی نکن. چون طرفت و خیلی دوست داری این طور روحیه ات و رفتارش خراب کرده.

زندگی خیلی بالا و پایین داره باهمین حرکت کوچیک نباید یه عمر زندگی و قضاوت کرد. شوهر منم بدش میاد تو جمع براش نگران بشم و یا وقتی مریضه خیلی حالش و بپرسم.

سال اول زندگی سال شناخت دو طرف هست . این درس اول ، وقتی فهمیدی دوست نداره نگرانش بشی ، نشو.

تازه براش کلاس هم بگذار ، تا نخواسته طرفش نرو ، ولی اگه خواست ، با جون و دل و مثل یه زن جذاب پیشش برو.

2740

منم مثل همسرت هستم موقعه مریضی دوست دارم تنها باشم از شلوغی و جمع بدم میاد

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
منم اوایل عقدم حواسم به شوهرم بود همش . دوست داشتم کنارم باشه. دیر که میکرد میرفتم ببینم توی حیاط یا ...

بخدا اینقدر دلم شکسته که خدا میدونه تو دوران دوستی اخلاقش خیلی بهتر بود هی خرج می‌کرد و قربونت صدقه میرفت ولی الان صد درجه تغییر کرده انگار ازش بدم اومده

نه بخدا یسره کادو میخرید چون یه شهر دیگس از اونجا حتی میفرستاد در خونمون اخلاقش خیلی بهتر بود تا الا ...

خوب همین نزدیک هم نبودین متوجه نشدی

دقیقا همسر منم این مدلیه

کلا بدش می یومد بهش دست بزنم یا حتی شوخی کنم 

جالبه برادرش ازدواج کرد فقط پیش جمع د *خول نمیکردن

همه کار میکردن 

منم بهش گفتم ببین هیچ کدومتون (با اینکه بزرگترها بودن) آدم حساب نمیکنه

در صورتی که تو حتی با من حرفم نمیزدی

خیلی اخلاقای مزخرفی داره...

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
خیلی از مردها بدشون میاد از ابراز احساسات تو جمع خجالت میکشن و این که اول ازدواج همیشه یه حس پشیمو ...

بخدا بهترین خواستگار ها همه چی تموم ولی آخرشم به ابن جواب دادم که هر روز یه غصه بزاره رو دلم 

خوب همین نزدیک هم نبودین متوجه نشدی دقیقا همسر منم این مدلیه کلا بدش می یومد بهش دست بزنم یا حتی ش ...

کاش میشد هیچ وقت ازدواج نکرد ک بخوایم یکی رو اینجوری تحمل کنیم