2737
2739

بعد ۶ سال رابطه کات کردم 

اینم بگم لانگ بودیم و خیلی کم همو میدیدیم 

دارم میمیرم هر روزم گریه س تو خوابم گریه میکنم کمکم کنید لطفا😭

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

حالا به سوال؟؟؟اونم بدون تو اینقدر حالش خرابه؟؟؟ نخیر توفقط خودتو اذیت میکنی

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا به سوال؟؟؟اونم بدون تو اینقدر حالش خرابه؟؟؟ نخیر توفقط خودتو اذیت میکنی

نمیدونم بخدا 

دیشب دچار پنیک شدم 😭

2738

هیچی بشین یه دل سیر گریه کن بعد بشین فکر کن ببین باید چیکار کی تا کی میخواستی تو یه رابطه اشتباه خودتو و عمرتو وقتت وزندگیت رو هدر بدی 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
نمیدونم بخدا  دیشب دچار پنیک شدم 😭

بهش فکر نکن نکن نکن تو واتساپ و اینستا و اینجوری نامه ها چکش نکن خودتو نجات بده

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه
هیچی بشین یه دل سیر گریه کن بعد بشین فکر کن ببین باید چیکار کی تا کی میخواستی تو یه رابطه اشتباه خود ...

واقعا داغونم

دیشب دچار پنیک شدم 

کی خوب میشم خدایا

بهش فکر نکن نکن نکن تو واتساپ و اینستا و اینجوری نامه ها چکش نکن خودتو نجات بده

بلاکم کرده چیزیم ندارم ک چکش کنم اصلا🥺

بلاکم کرده چیزیم ندارم ک چکش کنم اصلا🥺

بهتر رهاش کن 

۶ سال لانگ؟؟؟؟😐چجوری؟ ما لانگ بودیم ۶ ماه بیشتر دوستیمون سرانجام نداشت

خر بودم وابسته بودم هی کش دادیم