2737
2734

برنامه روز چهارشنبه

حتما سعی کنید صبح ها زود بیدار شید تا بهش عادت کنید ⏰

خدارو شکر کنید بخاطر سلامتیه خودتون و خانوادتون 🙏

شستن صورت

مسواک

لباس شیک 👗

موها آراسته 👩

بدلیجات و طلاهاتون رو بزارید💍📿

با خط چشم یا ریمل و رژ لب کمی جلوه بدین به صورتتون💄

و خودتون رو با عطر و ادکلن خوشبو کنید

صندل یا روفرشی یادتون نره 👡

بعد از صرف صبحانه همراه با شوخی و خنده ، همسر و بچه ها رو با بوس و بغل و آیه الکرسی راهی کنید .

راستی حتما یادتون باشه که بهشون بگید دوسشون دارین 👨‍👩‍👧‍👦💏

خب حالا قبل از هر کاری یه آهنگ شاد بزارید و باهاش حسابی برقصید که هم ورزش باشه و هم انرژی بگیرید ، یک آهنگ کافیه 💃

تا اینجا کارهاییه که هر روز باید انجام بدید

حالا برید سراغ اون کاغذی که دیشب برنامه هارو روش یادداشت کردید🚶‍♀️

هر کاری که انجام دادید روش خط بکشید

- نیم ساعت ورزش یا رقص

- خواندن قرآن روزی از یک تا پنج صفحه

- خوردن ۸ لیوان آب در طی روز ( من توی برگم هشت تا دایره کشیدم ○ و هر لیوان آبی که میخورم توی اون دایره یک ضربدر × میزنم )

- مطالعه کتاب ، حتما روزی چند صفحه کتاب مطالعه داشته باشید ، کتاب های مفید و کاربردی

- تمرین زبان انگلیسی از روی اپلیکیشن english in month

دوست عزیزی اپلیکیشن کاسکو رو معرفی کرده ، برای مبتدی ها برنامه ی خوبیه 👍

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 

روزی یه فصل و هر روز ده لغت انگلیسی رو روی کاغذ با معنیه فارسی یادداشت کنید و بچسبونید پشت سینک و پشت گاز روی دیوار

و موقع آشپزی و ظرف شستن سعی کنید حفظشون کنید . اینجوری هم انگلیسی یاد میگیرید و هم به مسائل منفی فکر نمیکنید .

- نظافت ، روزی یک ساعت برای نظافت در نظر گرفته شده

پیشنهاد من اینه که هر روز گاز و سینک رو باید تمیز کنید و هر جای خونه احتیاج به جارو برقی داره رو سریع جارو بکشید، رخت چرک هارو بشورید و لباس های خشک رو جمع کنید و حالا برنامه ی اصلی👇👇👇

خواهشا خانم ها طبق برنامه پیش بیاید ، تا آخر هفته خونه هاتون تمیز و مرتب میشه ، خودتون رو با کار خونه خسته نکنید 🙏🙏

نظافت روز چهارشنبه :

روز گردگیری

چند تا دستمال و یه طرف آب و یه شیشه شور و ... بردارید و همه چیزو تمیز کنید

میز تلویزیون ، میز پذیرایی، میز ناهار خوری ، آیینه ها ،میز توالت ، همه ی دکوری های ، کلید پریز ها، خلاصه هر جا که گرد و خاک دیدید پاک کنید

سعی کنید در حین کار دستکش دستتون کنید !

ماسک صورت : من انواع ماسک رو در تاپیک ماسک صورت قرار دادم

و به اختیار خودتون یکیشو انتخاب کنید

به ناخون دست و پاتون روغن زیتون یا روغن بادوم یا روغن نارگیل بزنید (بهتره موقع خواب اینکارو انجام بدید)

-یه مرطوب کننده تو آشپزخونه و اتاق خواب داشته باشید و دست هاتون رو مرطوب کنید بعد از هر شست و شو

- در همه حال از دستکش و پیشبند استفاده کنید

-غذاهاتون رو حتما دیزاین کنید

-تو بهترین ظرف هاتون غذا سرو کنید

-سفره خوشگلاتون رو پهن کنید

شما بیشتر از هر کس دیگه ای لایق بهترین های خونتون هستین

پس با خانواده لذت ببرید از بهترین ها 😍🌹🌹🌹🌹🌹

قانون فردا :

فردا به هیچ افکار منفی اجازه ورود به ذهنتون ندید

هر خاطره ناراحت کننده ای رو از ذهنتون بیرون کنید ، و بلند بگید هیچ چیزی نمیتونه امروز ناراحتم کنه 😎

راستی این هفته قراره تو تاپیک جدید راجبه تقویت اعتماد به نفس صحبت بشه

کتاب هایی که مفیده معرفی بشه

تجربه های کاربردی گفته بشه

خواهش میکنم بحث به بیراهه کشیده نشه

هر صحب غیر مرتبط در تاپیک خانم خوشگلا ، عزیزان دیگه تذکر نمیدم لطفا رعایت کنید که هدفمند جلو بریم

و نکته ی دیگه اینکه هر روز گزارش بدید از برنامه روزانه و بقیه ی دوستان فقط لایک کنن، ریپلای نیاز نیست

خانم ها خواهش میکنم رعایت کنید 🙏🙏🙏

روز خوبی رو براتون آرزو می کنم ❤❤

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم.