2737
2739
عنوان

چجوری خواب خودموبچمو تنظیم کنم😢

415 بازدید | 18 پست

من از بعد ماه رمضان همچنان خواب خودمو بچم تنظیم نشده

هردوتامون ۴ صبح بیدار میشیم وهیچ جوری خوابمون نمیبره 

ساعت ۳ بعدازظهر بیهوش میشیم ویهو ببدار میشم میبینم ساعت هشت شبه!!

بچمو با زور بیدار میکنم و کلی گریه میکنه که خوابم میادد بزار بخوابم

خیلی روتین بدیه😢

اگر راه حلی دارید بگید خواهشا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بابای بچه چی؟

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابای بچه چی؟

اون عصر میره سرکار تا ۱۱ شب

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
یکی دو شب دیر بخواب صبح پا ساعت ۱۰ ۱۱ پاشین دوباره ظهر یه ساعت بخوابید 

دیشب بچم از ساعت ۸ شب بیدار بود تااا امروز ظهر باورت میشه خوابش نبرد؟

خودمم دیشب تا دو بیدار بودم بعد خوابیدم

ولی ۴ صبح بیدار بودم بعد صبحانه هم رفتم بخوابم خوابم نبرد 😢

یه روز نخواب  برو بیرون از خونه که مجبور باشی بیدار بمونی  شب بخواب و خوابت تنظیم میشه

من امروز عصر کلاس داشتم ولی خواب موندم اصلا نمیفهمم عصر چجوری بیهوش میشم😢

2740
الهی  ببخش نمیدونم چرا از تصورش خندم گرفت😂

خیلی بده من هیچوقت اینجوری نبودم😢 واقعا درمونده ام

برو روتنظیمات

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
خیلی بده من هیچوقت اینجوری نبودم😢 واقعا درمونده ام

تنها راهش اینه یه روز هر جور شده خودتو بیدار نگه داری 

در طول روز قهوه بخور 

ویتامین دی بخور 

اینا باعث میشه خواب از سرت بپره

فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه ما ⬅️ best_host_shop
عزیزم راهش سخت نیست که، یه روز عصر رو هر طور شده جلوی خودت رو بگیر شب بخواب  منم خوابم خراب شد ...

مشکل همینه دیگه عصر از خستکی بیهوش میشیم من وبچم

امروزمثلا میخواستم ظهر نخوابم نشد😢 خیلی حس بدیه بیدار بشی ببینی شب شده

2706