2733
2739
چه جالب چرا اکثر کاربران های اینجا با همین اسم یا کلی تو اونجا عضون؟

که بشناسیم همو

چون خیلیا از این سایت رفتن اونجا

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اومدم توش خیلی سخته کار کردن باهاش 

اره خیلی شلوغ پلوغه گرافیکش جالب نیس

ولی امکاناتش بیشتر از اینجاس مثلا حذف تاپیک ب عهده خودمونه یا گزینه بلاک داره و میشه گروه تشکیل داد داخلش

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731
اره خیلی شلوغ پلوغه گرافیکش جالب نیس ولی امکاناتش بیشتر از اینجاس مثلا حذف تاپیک ب عهده خودمونه یا ...

آهان 😊🤍

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍
آهان 😊🤍

🫶🏻

من سرچ میکردم تو گوگل و چیزای جالبی پیدا میکردم تو نی نی سایت ... یه جا یکی نوشته بود: گرانبها میر ...

سلام‌وقتتون‌بخیر، میشه‌لطف‌کنید‌جواب‌بدید‌خیلی‌‌احتیاج‌

دارم‌به‌راهنمایی‌

خوش‌قلب‌بودن‌یعنی‌‌چه‌طوری؟

چرا من از‌پیشرفت‌دیگران‌ناراحت‌میشم؟‌از‌این‌احساسم‌

خیلی‌بدم‌میاد میخوام‌ترکش‌کنم

میخوام‌‌به‌دخترام‌هم یادبدم از خوشحالی‌دیگران‌خوش‌حال‌

بشن

ولی‌تا‌وقتی‌خودم‌نتونستم، به‌فرزندانم‌هم‌نمیتونم‌یاد‌بدم

خلاصه‌وار‌ بگید متوجه‌میشم‌ممنونم،نمیخوام‌زیاد‌وقتتون‌رو‌بگیرم

2740
اوه یعنی کدام کاربر هستین😍 من ناراحت نشدم البته ...چون نظر یک کاربر مجازی بی ارزشه. این برام مسجل ...

اول بگم من اون کاربرنیستم که کاربرا بدونن واینکه واقعا حرف بدی زدن اون کاربر،ولی واقعا انتظار این تحلیل رو ازشما نداشتم خیلی بده اینجوری آدمارو قضاوت کنیم که هرکسی مشکلی توزندگیش داره حتما آدم بدیه واقعا برام عجیب بود تحلیلتون   

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   
2706