2733
2734
خوش اومدیمممم😂 من تو اون سایت از سگ کمترم اگ برگردم نی نی سایت همچنان من :

😂😂😂😂😂😂

ولی خیلی ماه بودن🥲 دلم براشون تنگ میشه یه وقت بریم سر بزنیم

تو نیای من تنهایی احساس غربت میکنم😐😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجا ‌.‌‌‌‌‌....؟ فکر کنم بدونم کجا رو میگی🤔

مادران

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
استارتر اجاق گازو تگ کنید بیاد بگه چرا بهش فوش دادن

حالا اگه اومد گف به من هم بگو لطفا

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
2731
استارتر اجاق گازو تگ کنید بیاد بگه چرا بهش فوش دادن

واااااای 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من که شبا از فکرش خواب به چشمم نمیومد 

با اینکه میدونستم تعطیله هی میرفتم تو تاپیک شاید به جواب برسم 

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 

قبلا هم همچین مشکلی پیش اومده بود ،یه تاپیک مربوط به آشپزی کلی لایک خورد 😂

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 
مادران

من 

دو تا  سایت دیگه رو فکر کردم 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
الهی بگردم😂 راستی سایت کی باز شد من اومدم خصوصی رو چک کنم ببینم پیامی دارم یا نه که دیدم تاپیکا ج ...

تا ساعت نه و ربع ک اومدم خبری نبود

همینو بگو  همه تاپیکام بی دلیل تعطیل میشد  یعنی ملت گزارش زن ، انگشت بی قرار داشتن

🤣🤣🤣

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
😂😂😂😂😂😂 ولی خیلی ماه بودن🥲 دلم براشون تنگ میشه یه وقت بریم سر بزنیم تو نیای من تنهایی احساس ...

خیلییی خیلییی🥺

عاشقشون شدم

فراموششون نمیکنم

هماهنگ میکنیم باهم اونجا میریم🥲

خیلیا عاشقمون شدن اونجا باورت میشه؟😔😂

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
واااااای 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 من که شبا از فکرش خواب به چشمم نمیومد  با اینکه میدونستم تعطی ...

تو چقدر منی 😂😂😂🤣🤣

منم هی میرفتم تو تاپیک منتظر بودم تاپیک برگرده😁

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
@خوشمل_چی     حس میکنم بازم پیامت تو بخش خصوصی ارور داده نیومده😂

نه الان میام بخدا هنوز بازش نکردم ببینم چیه😂

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
خیلییی خیلییی🥺 عاشقشون شدم فراموششون نمیکنم  هماهنگ میکنیم باهم اونجا میریم🥲 خیلیا عاشقمو ...

منممم🥹 اره حتما میگیم قبلش

حق دارن عاشق ما شن😌 من باز رفتم بالا قصدم ندارم بیام پایین🤣

2706