2737
2734
اول بگم من اون کاربرنیستم که کاربرا بدونن واینکه واقعا حرف بدی زدن اون کاربر،ولی واقعا انتظار این تح ...

ضمنا من نوشتم " هر کسی قلب سیاه داره "انگار" که مشکلاتی هم داره"

ننوشتم هر کسی مشکلاتی داره حتما قلب سیاه داره 

🙂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
داشتم به سیمین میگفتم که وقتی اینجا رو بستن حدس زدم که شاید یه عده رفته باشن مادران و برای دومین بار ...

مادران باز چیه چجوری 

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام‌وقتتون‌بخیر، میشه‌لطف‌کنید‌جواب‌بدید‌خیلی‌‌احتیاج‌ دارم‌به‌راهنمایی‌ خوش‌قلب‌بودن‌یعنی‌‌چه‌طو ...

سلام عزیزم 

والا این مسئله به عزت نفس بر میگرده...

این یه احساس درونی هست ...

وقتی  همکارم که با من اومده تو شرکت و شده مدیر، چرا باید باعث بشه من حسادت کنم و سیاه بشم نسبت بهش ...توانایی اش را داشته و دیده شده ...

برخی میگن تو شرکت : وای فلانی را بیخود بزرگش کردن ...

خب من میگم برخی میتونن بزرگ بشن و توانایی شهرت و سمت و معروفیت و مقام را دارند و شما نداشتی...دلیلی نداره طرفت را بکوبی ...

از همین جاها و مثال میشه رشد کرد که قلب مون نسبت به آدمها سفید باشه ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
اجاق گاز چی؟؟؟

وقتی نی نی سایت تعطیل شد ،منظورم دو روزه

روی تاپیک اجاق گاز قفل شده بود وهرکی میومد نی نی سایت فقط میتونست اون تاپیک را ببینه.

ما هم که منتظران بازشدن نی نی سایت بودیم به این اجاق خیره شدیم  تا ببینیم کی فرجی میشه وباز میشه.

خودم از این همه تایپم خنده م گرفت شما نخندید.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2738
شما بله اون کاربر نیستین و در جریان مشکل ایشون هم نیستین ...قطعا مشکل اون کاربر به قلب سیاهش برمیگشت ...

بله با این تفاسیرایشون زندگیش نتیجه ی کارهای خودش بوده ولی وقتی شما میگین آدمانونن قلبشونو میخورن مشکلات دیگه هم به ذهن متبادرمیکنه مثل بیماری وفقرو طلاق و... کافیه یه کم به تاریخ وزندگی اطرافیان دقت کنیم میبینیم اصلا اینجوری نیست هیچ کس به اندازه ی پیامبران. وائمه مصیبت ندید واینکه اگه من فعلا در زندگی مشکلی ندارم وتاپیک از مشکلاتم نزدم لزوما به این معنانیست که تاآخرعمرخوشبخت مطلقم پس آدم خوبی بودم نون قلبموخوردم ،موفق باشین 

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   
بله با این تفاسیرایشون زندگیش نتیجه ی کارهای خودش بوده ولی وقتی شما میگین آدمانونن قلبشونو میخورن مش ...

حرف تون متین👌

من خیلی دقت میکنم روی جملاتم تو تاپیک ها ...برای همین میتونم دفاع کنم ...

با توجه به تاپیکم با عنوان ( والدین سمی) منظورم گویاست...

من خودم مشکلات زیادی داشتم که اثرش در زندگیم مربوط به من نیست ..مربوط به اطرافیان من بوده ...

پس نون قلب اینجا نمود نداره ...

ولی بسیار بسیار با قطعیت میگم که اگر قلب آدم سیاه باشه، امکان نداره زندگی خوبی داشته باشه ...

چون قانون دنیاست...دنیا موارد منفی را پس می زنه و بر میگردنه به خودت ..مثلا پولدارترین ادم دنیا هم باشی ولی قلبت سیاه باشه، از داراییت رضایت نداری و در استرسی...

2706