2733
2739
عنوان

از دست خانوادم و شوهرم خستم پیامای عمو شوهرمو ببینید

| مشاهده متن کامل بحث + 103151 بازدید | 185 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه داری ؟ چرامیخای جدا شی؟ اک بچه داری حضانت گرفتی

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2728

شوهرت داره یجوری برخورد میکنه که انگار شما اونو کتک زدی وبعدشم از خونه یماه بیردنش کردی والان برای اینکه مشکل رو حل کنی میگه باید مهریه رو ببخشی 

شکایتتو پس نگیر ومهریتم همونقدری که بود بذار بمونه

یچیزی هم بدهکار شدی انگاری

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
2740
دقیقا همینه حالا فردا میخوان بیان حرف بزنن مامانم گیر داده تقصیر توعه

کوتاه نیای اصلا

اگه بخوای برگردی به زندگیت شما وهمسرت زیر یه سقف هستی عزیزم مادرت که با شما نیست..مشکلات بیشترمیشن

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
ن بابا تو عقد بودم ولی دختر نیسم 

عه خش بحالت ک زود فهمیدی . منم شوهرم صگ صگهههه ولی بچم دوماهشه گیر کردم . حالا خانوادت میدانن ک دختر نیستی

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
شوهرت داره یجوری برخورد میکنه که انگار شما اونو کتک زدی وبعدشم از خونه یماه بیردنش کردی والان برای ا ...

چون ازم پایین تره میخاد خودشو بالا نشون بده ی فکت اینه ی فکتم اینک فکر کنم میخاد طلاقم بده

ببین منو همسرم دعوامون شد کتک کاری کردیم اون آسیب ندید ولی من آسیب شدید دیدم اون طلبکار شد یک ماه جو ...

ببین منم چند ماه پیش این مشکل پیش اومد شوهرم ۱۲روز ما رو ول کرد ب امان خدا و رفت ک رفت 

منم زنگ زدم خانواده اش گفتم پسرتون رفته اگ پس فردا مرد نگید نگفتم و قط کردم 

وای وای فقط خدا میدونه من چی کشیدم تو اون ۱۲روز داغون بودم

تا طلاق پیش رفتم رفتم مهریه امو گذاشتم اجرا 

شوهرمنم ب عموم زنگ زده بود ک باید مهریه ببخشه و تا بیام منم زنگ زدم برادرشوهرم گفتم اگر میخواد زندگی کنه بسم الله بیا. من بخاطر بچم تحمل میکنم ولی مهریه ب هیچ وجه نمیبخشم 

برادرشوهرم خیلی باهاش حرف زده بود آورده بودش البته اینو بگم شوهرمن با ی زنی در ارتباط بود میخواست جدا بشم من بره با اون زنه 

بعد ک اومد خودم تو گوشیش دیدم 

توهم شوهرت شدیدن مشکوکه و بعد بخشیدن میندازه انت بیرون و شاید پای ی زنم درمیان باشع 

2706