2733
2734

اسی تابیک هاتو خوندم

ناراحت شدم برات

شوهرت خیلی اشتباه کرده تا الان

ببخشید میشه ببرسم مادرت و بدرت کجان؟

طلاق گرفتن؟

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیکات رو خوندم سردرد گرفتم از حماقتات و بچگیت فقط بدون که خیلی بیغیرتی که باهاش موندی فقط و فقط ب ...

این طوری قضاوت نکن

سنش خیلی کمه

من میتونم درکش کنم

اگه بدر و  مادرش کنارش بودن همچین اتفاق هایی نمی افتاد...اصلا کار به ازدواج ت. این سن کم نمیرسید

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله
قربونت بشم پسر باید مامانی نباشه اوکی الان کنترلش نکنم سوا با همین ننش سوار سر من میشن 

عزیژم کجایی هستی؟  من بوشهریم لهجت یکم شبی ناعه (سوا) 

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
2731
2740
این طوری قضاوت نکن سنش خیلی کمه من میتونم درکش کنم اگه بدر و  مادرش کنارش بودن همچین اتفاق ه ...

منم گفتم از بچه بازیات عصبی شدم،ولی ما کم دختر ۱۴ ساله و ۱۵ ساله نداریم که الان مادرن دو و بر منم خییییلی هست تقریبا همه ی اقوام اینجورین ولی عاقل و بالغن مرده نمیتونه بهشون تو بگه چجوری میتونه مادربزرگشو بزنه باز صبح بره دنبالش دوباره خودشم کتک بخوره و باز ولش نکنه،،نمیدونم شاید درکش برای من سخت باشه ایشالا هر چی صلاحشه براش پیش بیاد و زندگی خوبی داشته باشه چ با این اقا چه بدونش،شوهرشم بچست شاید بزرگ شد درست بشه

پیاما کجان؟؟

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی به لطف خدا اینجا تیکر نصب میشه😍               دیدین شد😍😍به لطف خدا منم به خواستم رسیدم❤️🤲🏻خدایا شکرررررت.                                             شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆      باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤    کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲) خدا جونم من همه چیو به خودت سپردم تو که برای من بد نمیخوای❤️‍🩹
2706