2752
2734
عنوان

خواستگاری قبلی همسرم

2412 بازدید | 114 پست

سلام

من اوایل آشنایی فهمیدم همسرم قبلا خواستگار دوست صمیمی من بوده!

یک سال هم براش صبر کرده و دوستم جواب نداده

بعد یک سال اومده خواستگاری من

نحوه فهمیدنم هم از روی توییتر همسرم بود تو همون اوایل آشنایی بهم آدرس توییترش رو داد حدود ۱۸۰۰ تا توییت بود منم نشستم همه رو خوندم و دیدم گاهی برای دختره توییت میزده با این مضمون که یه سال صبر کردم ولی ارزشش رو داره حتی اگه جوابش نه باشه و از این حرفا

همون دوران با دوستم صحبت کردم و گفت به هم نمیومدم چون همسر من خیلی درونگرا است و از نظرش اختلال روانی و تله های روانی داره و اینها

بعد که به روی همسرم آوردم برام همه جی رو گفت

و آخرش هم گفت بعد دیدن تو وقتی فلانی ازم پرسید این دختر (یعنی من) نسبت به قبلی چطور بوده گفتم خدا رو شکر که اون نشد و بهم گفت تو از هر نظر سرتر هستی نسبت به دوستت

ارتباطشون هم فقط در حد چند جلسه خواستگاری ک صحبت بوده زیر نظر خانواده ها

همسرم همون موقع گفت میخوای اون توییت‌ها رو پاک کنم گفتم نه

الان گاهی که دلم میگیره میرم اونا رو میخونم و به شدت حالم گرفته میشه. منطقیه کارم و اینکه اعصابم خورد میشه؟ ۵ ساله با همیم

تجربه مشابه داشتین؟

مقصر همسرته باید توییت هایی که راجع به نفر قبلی بوده رو همون اول آشنایی با شما پاکشون  میکرد 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همش منطقی بنظر میاد 

جز اون قسمتش ک گفته میخواای پاک کنم؟😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

یعنی خودت قبل از ازدواج هیچ وقت دلت برای کسی نلرزیده بود؟ که مثلا وای فلانی چه جذابه؛ یا کاش این بیاد خواستگاری

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

خواستگار من، من ردش کردم چون دروغ گفته بود رفت با دوستم ازدواج کرد، دوستم الان به خونه ام تشنه است، چون مادر شوهر کم عقلش بهش گفته بود دوستت از تو خیلی خوشگل تر بود

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

وا هر مردی قبلا خواستگاری هایی داشته دیگه.من همسرم قبلا اصلا همخونه داشته.ول کن بیخودی برای خودت مشغله فکری درست میکنی.مهم این الان با همین.با گیر دادن به این چیزا به همسرت تلقین میکنی که اعتماد بنفس نداری و خودتو کمتر از بقیه میبینی.زندگیتو عاشقانه بساز‌با همسرت رفیق باش

کاش برا منم فقط در همین حد بود. همسرم قبل من یه ازدواج ناموفق داشته و دوماه صیغه بودن و جدا شدن و منه احمق این موضوع رو بعد ازدواجم فهمیدم..اوایل حالم شدیدا بد بود ولی به مرور قبولش برام راحت تر شد اما هنوزم بعد گذشت ۱۱ سال گاهی دلم میگیره

هرکس ب طریقی دل مامیشکند..بیگانه جدادوست جدا میشکند..😔
بیکاری وللا

باورت میشه دو سه روزه روانی دارم میشم!!! البته پریودم و همه چیم بهم ریخته

دیشب به همسرم میگم چرا پاک نکردی

میگه آخه بعد ۵ سال چرا یادت بیفته تو

و اگه فک میکنی پاک کنم اکی میشی پاک کنم

ولی خیلی حس بدی دارم

حس اینو دارم که خودم رو دست کم گرفتم

در ضمن اون ایراداتی که دوستم از شوهرم گرفته راستش حق با دوستم بوده

همسر من اهل دوست دختر و اینا هم نبوده اون اولین تجربه اش بوده و خب طبیعیه مهرش به دلش بشینه

ولی انصافا تو محبت به منم کم نمیذاره

یه بار تو نامزدی که خیلی بهم حرفای قشنگ میزد گفتم به قبلی هم همینا رو گفتی

گفت نه به خدا و اصن با این استیت نرسیدیم و فلان

بعدم گفت اگه برای اون یه سال صبر کردم تو بری دیگه ازدواج نمیکنم چون توقعم رو بردی بالا و فلان

راستش از نظر خانواده و تحصیلات و اینها وضع من از دوستم بهتره

2706