2737
2734

خخخ من تازه یه ماهه عمل کردم ابراهیمی عمل کردم کارش خوبه

توکلیم به نظرم کارش خوب و صفدریان

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
خخخ من تازه یه ماهه عمل کردم ابراهیمی عمل کردم کارش خوبه توکلیم به نظرم کارش خوب و صفدریان

خیلی ورم داشت بینی ات ؟

و اینکه از وقتی رفتی دکتر تا عمل چقدر طول کشید منظورم اینه دیر نوبت میدن یا زود ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738
خیلی ورم داشت بینی ات ؟ و اینکه از وقتی رفتی دکتر تا عمل چقدر طول کشید منظورم اینه دیر نوبت میدن یا ...

ابراهیمی هم قیمتاش خوبه منو پاستور عمل کرد اما بیشتری ها رو ارتش عمل می کنه از من ۳۶ گرفت کلا ۳۶ 

از هر کی هم می پرسم تو همین رنج هست،من خودم دی وقت گرفتم برای اخر اسفند چون میخواستم اخر اسفند عمل کنم میخواستم خیالم راحت شه که حتما تو اون تایم وقت خالی داره 

نمیدونم برای عمل چند روزه نوبت میده

ورم خیلی دارم هنوزم زیاده ایندفعه برم میخوام بگم بهم دارو بده برای ورم البته من دوتا بچه دارم کلی کار خونه دارم اینا باعث تورم هست

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!