2733
2734
عنوان

مامان باردار كمك لازم دارم

205 بازدید | 31 پست

هفته هشت بودم زنگ زدم بهداشت براسونو بپرسم جواب بمن ندادن درست گفتن هفته ١٦ براقلبه بااينكه هفته هشت براي قلب بوده  الان ١٠ هفته شدم وزنگ زدن ك براي سونو برو  من موندم چيكار كنم ايا همينجوري وقت دكتر زنان بگيرم بگم سونو كنه  انجام ميدن با بايد همون بهداشت نامه بده يا تو بهداشت انجام ميشه

اگه توی روستا هستی باید برگه ارجاع از بهداشت بگیری بری بیمارستان سونو انجام بدی 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه بابا تو شهرم ولي اطلاعات كافي نداشتم

خوب دیگه لازم نیست 

برو همینطوری سونو رو انجام میدن

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2740
برو دکتر زنان فقط بحث سونو قلب نیست باید چکاپ کامل بشی وضعیت تیروئیدت و قند و ... بررسی بشه اسید ...

اين ازمايشات رو انجام دادم  ويتامين ايناهم ميخورم  فقط قلب ك هفتع هشت بوده نرفتم

اره بيمه دارم اكثر بيمارستانا با بيمس الان ميگي برم بهداشت انجام بده يا بيمارستان

بهداشت سونو نداره ولی پزشکشون برات سونو مینویسه، انجام بده بعد اگه خواستی با جواب سونو برو پیش دکترت

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
خطر ناك نيس ؟؟؟  دير نشده

نه عزیزم زود هم میرفتی الکی استرس میدادن بهت 

منم ۹ هفته و ۴ یا ۵ روز رفتم برا قلب

پس وقت دكتر بگيرم حتما  ميگي خطر نداره دير شده

نه عزیزم ، فقط بیخود استرس زود رفتن نکشیدی. مشکلی که نداری درد، لکه بینی

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2706