2737
2739

فردا امتحان فیزیک دارم نرفتم مدرسه بشینم فیزیک بخونم الان سه ساعت و نیمی یه فصل رو خوندم ولی نمیرم فصل بعد رو بخونم نشستم سرمو کردم تو گوشی مافیا میبینم چیکار کنم دیگه داره حالم از خودم بهم میخوره نشستم یا استرس مافیا زودیاک نگاه میکنم دلم میخاد برم فصل بعدی و شروع کنم ولی خب نمیرم چشامم با اینکه خواب کافی داشتم هی میره رو هم چرا من ادم نمیشم 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
امتحان شبه نهایی هست معلما تو مستمر تاثیرش میدن فردا فیزیک دارم پس فردا زیست روز بعدشم عربی بعد الان ...

چندمی؟

تا اطلاع ثانوی چیزی ندارم برای گفتن (لا_امضا)🚶🏽‍♀️👀               خوابم میاد ://
نمیدونم چرا اینقدر من بی غیرت شدم و هیچی برام مهم نیست که الان حال و وضعم اینه  .  حس میکن ...

مدرسه خاص هستی؟ 

عزیزم عادیه پایه به پایه که میشی یکم فشار رو دانش اموزه جوری که ترم اول معدلت خیلی افت میکنه ولی باید ترم دوم خودتو بکشی بالا هرچیزی که باعث حواس پرتیت میشه رو کنار بزار و از خودت دور کن گوشیتو بزار تو ی اتاق دیگه برو تو اتاقت بعد از هر ۲۰ دیقه درس خوندن مفید ۵دیه استراحت بده به خودت ...هنوز وقت داری تو انقد ناامید نباش ولی نزار خودتو گم کنی که بد میبازی 

تا اطلاع ثانوی چیزی ندارم برای گفتن (لا_امضا)🚶🏽‍♀️👀               خوابم میاد ://
2740