2737
2734

😕😂

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من تا ۴ونیم بیدار بودم

الان باید برم سرکار خستم خابم میاد کاش همه رو تعطیل میکردن

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
🤣🤣🤣 وضعیت منم همینه  یه ساعت دیگه باید بچه هامو بیدار کنم درحالی که لحظه ای نخوابیدم😭

😂😂😂😂😂کی گردن میگیرع امروزو باید تعطیل میکردن داداشم بیدار شده میگ مگ ج ن گ نیست نباید تعطیل بشیم میگم نه بلند شو تموم مدارس ا.   س.   ررا ییل ب جز مدارس سیستان و خراسان جنوبی و رضوی و ۲۸ استان دیگر تعطیل میباشد

2738
بساط دیشب طرفداری و دعوا و جنگ جدل بین بچه ها

منم نتونستم بخوابم قشنگ موشکا از طرف ما میرفت ادم تو دلش میریخت از صدای وحشتناکشون  

حالا قصد دارم ی یک ساعت بخونم  یکی دوساعت بخوابم بعد پاشم دوباره بخونم

مگه کجا هستید ؟؟

لرستان

بعد شهرستانمونم جوریه ک به کرمانشاه نزدیکه

از طرف خودمون خرم اباد هم  ک خود خرم اباد نبود همین وسط شهرستان ما وخرم اباد بود ک ببین وحشتناک بود.

حالا طرفای کرمانشاه ک بلند میشدن فقط نور بود  و میشد واضح ببینیمشون ولی خرم اباد قشنگ نزدیک بودن

لرستان بعد شهرستانمونم جوریه ک به کرمانشاه نزدیکه از طرف خودمون خرم اباد هم  ک خود خرم اباد ن ...

وای خیلی بده آره.

من که تازه فقط اخبار و یکم دنبال کردم نتونستم درست بخوابم . 

خدا باعث و بانیش و لعنت کنه. کم دردسر و استرس داشتیم اینم روش 

وای خیلی بده آره.  من که تازه فقط اخبار و یکم دنبال کردم نتونستم درست بخوابم .  خدا باعث ...

اره فک کن همه خانواده از خواب پریدیم  بعدش اول فک میکردم اسراییل داره مارو میزنه کلی ترسیدیم تا خبرارو دنبال کردیم فهمیدیم ن از طرف ماست

باعث و بانیش همون اسراییله ک خدا لعنتش کنه