2737
2734
عنوان

درد پهلو در بارداری

15520 بازدید | 21 پست

سلام به همه . من هفته ۳۳ بارداریم. چند روزه به شدت پهلوم درد میکنه . مثه درد قلنج کردن میمونه. فک کنم شاید جلو کولر خوابیدم ازون باشه. دردش گاهی میندازه به زیر شکم و دنده هام. بیشترم شبهاس . روزها کمتره. اگه هم نفخ کنم خیلی زیاد میشه. اما مطمئنم درد زایمان و خطرناک نیست. حالا کسی اینطوری بوده یا راه حلی واسه درمانش بلده؟وقتی ثابت دراز بکشم خوبه اما تکون که بخورم یا راه برم دردش زیاده. لطفا راهنماییم کنید . ممنون

سلطان غم مادر..... (از وقتی خودم بچه دار شدم فهمیدم😁)
منم گاهی اینجوری میشم هفته ی۲۱هستم،منتظرم ببینم بقیه چی جواب میدن و علتش چیه؟

چقدم بده. شبا از درد گریه میکنم. من گرم میگیرم پهلوهامو کیسه اب گرم میزارم چای نبات میخورم . بهترم اما خوب نمیشم. کلافه شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من سمت راستم درد میکرد رفتم دکتر سونو کلی ازمایش ازم گرفتن چیزیم نبود بعدش  فهمیدم لباسم کامل رو شکم نمی پوشن سر ما زده بچه از سرما ی جا گلوله میشه برای همین با چادر فقط شکممو میپوشونم الان بهتر م

عشق فقط شوهرم دو تادخترام وسلام  

زياد كيسه اب گرم نزاريد برا بچه گرماي بيش از حد خوب نيست

وقتيم احساس ميكنيد بچه سرما خورده و خودشو جمع كرده يه حوله رو يذره گرم كنيد بزاريد رو شكمتون 

داغ نه گرم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2738

من قبلنم یه بار اینطوری شدم قبل عید با پنجره باز خوابیدم تا صبح. اخه کلا خیلی گرمم میشه از داخل گُر میگیرم. چند روز طول کشید تا خوب شدم البته امپول هیوسین زدم بدنم یکم شل تر شد. میخوام این سری  امپول نزنم

البته ی دکتر برین چکاب بشین بد نیست ی وقت خدای نکرده اپاندیس شاید باشه 

اگه اپانديس باشه و گرمش كنيد همش ميتركه

زن داداش من همينجوري شد

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
بخاطر سرماس پهلوهات ببیند ببخشید میپرسم یبوستم داری؟

یبوست زیاد نه. خوبم البته باید میوه جات زیاد بخورم . اما ببخشین گاز که تو روده هام حرکت میکنه یهو خیلی بد تیر میکشه . باز خوب میشه

زياد كيسه اب گرم نزاريد برا بچه گرماي بيش از حد خوب نيست وقتيم احساس ميكنيد بچه سرما خورده و خودشو ...

نه . تو پهلوی راستم نیس بیشتر سمته چپه. کیسه رو رو پهلو چپ میزارم البته خیلی کم. بیشتر با پتو سعی میکنم بپوشونم

من کره زیاد میخورم تو بارداری خطری واسم نداره؟؟؟؟؟ ببخشید سوال بی مورد پرسیدم ولی اگر ممکنه جوابمو ...

نه عیب نداره. فقط چاقت میکنه. حواست به وزنت باشه

2706