2737
2734
عنوان

شوهرم اعتماد به نفسم و داغون کرده

311 بازدید | 23 پست

اوایل به بدنم گیر میداد همش بهم می‌گفت خرس یا می‌گفت زیاد میخوری یا به سلولیت پشت پام گیر میداد ...من قدم ۱۷۰ عه وزنمم ۷۲ ... سایز لباسامم ۴۲ عه یه بدن نرمال دارم ولی آنقدر گفت که از بدنم دیگه خوشم نمیومد ، جدیدا دست از اون قضیه برداشته هی گیر داده من نمی‌فهمم گیراییم پایینه احساس کند ذهن بودن گرفتم اعصابمو‌ خورد کرده همش یه کار می‌کنه فکر کنم یه مشکلی دارم ، الآنم ازش دلخورم باز تو یه جمله ۵ ۶ بار اشاره کرد که من نفهمم و گیراییم پایینه ... 

به خدا که همه به استعداد و هوش من ایمان داشتن نذاشت برم دانشگاه با اینکه دانشگاه دولتی ام قبول شده بودم .. چی جوابشو بدم سری بعدی گفت یا چیکار کنم تکرار نکنه

تو هم ازش ایراد بگیر، قطعا بی عیب نیست 

اینکه وقتی تحقیرتون میکنه سکوت میکنین، جالبه

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اهمیت نده مثل شوهر منه  ۸ساله ازش یکبار نشنیدم بگه تو قشنگی  درصورتی که چهره بی نقصی دار ...

نه این گاهی وقتا تعریف می‌کنه ولی چه فایده از اینور قشنگ تخریب می‌کنه:)

غلط کرده زر می‌کنه 

اینبار اگه چیزی گفت بگو عههه ببین منم نمی‌خواستم عیبای تورو‌بگما اما گفتی راه برا منم باز شد تو هم فلانی...عیباشو بطور اغراق آمیز بگو‌ حالش بیاد سرجاش 

لباسی خرید و پوشید بگو امیدوارم ناراحت نشید ولی اصلا بهت نمیاد 

اونو دور برش داشته تجربه دارم که میگم همینی که کفتمو اجرا کن 

بعد از خودت تعریف کن 

بگو وای رفته بودم آرایشگاه یه خانم گیر داد گفت فکر کردم مجردی میخواستم برا امر خیر و...

مردا همه یه دوره این کارشونه ایراد گرفتن و دست کم گرفتن خانوم

حالا راه حلشو بهت میگم  برا من ج داد

از فردا هرچند روز ی بار ی ایرادی روش بذار

نامحسوس عیبشو بگو

مثلا پیر میزنی

یا لباسات شلختس

یا برو باشگا 

یا دماغتو عمل کن

خط خندت تو ذوق میزنه

کم کم چنان اعتماد ب نفسش بیاد پایین ک فک کنه تو فرشته ای اون جن

2738

شوهر منم همش گیر میدع

همش منو با پ و ر ن ا ست ا ر ها مقایسع میکنه.

انقدر اعتماد به نفسمو گرفته بود قبول کرده بودم من بد اندامم

ولی بعدا میدیدم حتی به من میگفتن فلانی خیلی خوش اندامه و اینا.

بهشم گفتم

الان اگه بگه اصلا اهمیت نمیدم و میگم بقیه ی زنارو ببینی میای سجده میکنی واسم🙊

یا میگم خودتو تو آینه دیدی؟

یا میگم مگه برت پیتی من آنجلینا باشم؟؟

البته به نظرم جمله هام اشتباهه و توصیه نمیکنم تو بگی

تو هم ازش ایراد بگیر، قطعا بی عیب نیست  اینکه وقتی تحقیرتون میکنه سکوت میکنین، جالبه

سکوت نمیکنم جوابشو میدم بعد میبینی چهرشو مسخره می‌کنه و ادای حرف منو در میاره این دیوونم می‌کنه 

سکوت نمیکنم جوابشو میدم بعد میبینی چهرشو مسخره می‌کنه و ادای حرف منو در میاره این دیوونم می‌کنه  ...

خیلی جدی ازش ایراد بگیر، یعنی ی جوری بگو نتونه چیزی بگه

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
من جای تو باشم اگر شرایطش رو داشته باشم طلاق می گیرم درسم رو ادامه می دم وپیشرفت می کنم .به خدا همه ...

عزیزم همه ی ما درسامونو هم ادامه دادیم پیشرفت هم کردیم ولی تهش هیچی نیست.

مگه چقدر پول میدن که تو بتونی مستقل بشی و بدون شوهر و بچه زندگی کنی؟؟

بهترین راه حل من ک شوهرمو اینجوری نشوندم سرجاش

آره من برا اینکه در شوهرم نشکنه حتی دلم نمیومد بگم فلان لباس بد اما دیدم نه این مرد جماعت زیاد آدم نیستن الان زایمان کردم گاهی میگه چاق شدیا میگم باز خوب از شکم من یه موجود زنده اومده بیرون اما تو چی میگم باز با این حال از تو و مادرت و خواهرات خیلی رو فرم ترم ساکت میشه 

2706