2733
2739
عنوان

چقدر کینه ای هستین؟؟

47 بازدید | 7 پست

مثلا وقتی یکی بهتون بدی می کنه می بخشین ؟؟ بعد بخشیدن باهاش بازم صمیمی میشین؟؟ 

پدربزرگم و عموم ، شدیدا پدرم و خانواده ام رو اذیت کردن 

الان پدربزرگم مریضه و بدحال رو تخت بیمارستان به صورتی که مشکوکه به سرطان ریه 

من از عموم متنفرم ولی پدربزرگم رو هم از دستش ناراحتم ولی شنیدم سرطان داره خیلی گریه کردم ناراحت شدم با اینکه خیلی مارو اذیت کرد 

قبلا بودم الان نیستم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه بگین چرا؟؟

چرا الان نیستم یا چرا قبلا بودم؟

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

نمیدونم.. 

فقط اینو میدونم اگه از حرفی برنجم همون حرف و هزاران بار با کنایه و در شرایط مختلف به طرف مقابل برمیگردونم

جوری که خودش پشیمون میشه:/

فقط یه بیت.... اونم اینکه.. شده از درد بخندی که نبارد چشمت!...باورت میشه که من، در این خنده ی پر غصه مهارت دارم؟! ... :/
هردوش😅

قبلا نمیدونم

ولی الان پی بردم زندگی کوتاهه😂

2738