2737
2739
عنوان

شوهرخواهرم فوت شد و خانوادش هیچ مراسمی واسش نگرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 14398 بازدید | 201 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شایددد حقش بوده ما چیزی از. درون ادما نمیدونیم خدا میدونه 

😐درسته نمیدونیم اما اون مرده 😑حقش؟شاید؟

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

قرآن برا خودش نخونین برا ی معصوم بخونین مثلا هدیه ب امام رضا علیه السلام ک نورش و اثارش برسه ب اون مرحوم 

من شنیدم برا کسی ک قرآن نمیخونده و بهش عمل نمیکرده اگر وقتی فوت شد قرآن بخونن بیشتر عذاب هست براش تا نور البته من اطمینان صدردصد ندارم ولی اینکه هدیه کنی ب ی معصوم و نور اثارش برا اون‌خدابیامرز باشه‌میگن ثوابش چندین برابر میشه

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
2731
2740
آدم سنگم باشه دلش میسوزه اون ناتوان جسمی بود نباید ولش میکردن تو کوچه و خیابون و بهش پناه نمیدادن

ارع اونا هم بی رحم بودن..... 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  

تو روستاي ما وقتي كسي فوت ميشه. همه ي خانواده ها يه مبلغي رو به مسجد  ميدن تا هزينه ي خيرات و دفن و كفن جور بشه. كمرهم نميدن يكي داره سه تومن ميده و متوسط يه تومن و...

من اصلا خوشم نمياد طرف عزيزش رو از دست داده بشينه گريه كنه يا شكم مردم رو پر كنه!  

ببخشيد عزيزم من در جريان كل زندگيتون نيستم فقط عنوان تاپيكا تو چند باري ديدم چرا خودت و خواهرت نميري ...

منکه خونه مادرشوهرمم و شوهرم نمیزاره بیرون کار کنم اما هروقت قهر اومدم بیکار نمیشینم. خواهرمم فعلا اوضاع خوبی نداره با ۴۵ سال سن و افسردگی و یه بچه کوچیک که مثل چسب چسبیده بهش و سه تا ازدواج ناموفق و فوت شوهراش فعلا روحیش داغونه اما دنبال کار درمنزلیم براش

شادی روح شوهرخواهرم و شفای خواهرزادم صلوات🖤
وقتی نمیدونی پس حرفم نزن! 

وا گفتم شاید شایدم نه 

من نگفتم که حتما حقشه 😐 

کاش عمیق فکر کنید 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
2706