2737
2734

موهام قشنگ از کف سرم میریزن یعنی حتی اون سفیدک ته مو هست با اون کنده میشن ریزش مو دارم بد باز موهام درمیاد میدونم هرمونی اما من تنبلی تخمدانم درمان کرده بودم الان باردارم بازم همچنان همینه 

کلی موهای ریز تو سرم هست همیشه یعنی میریزه باز درمیاد اما چ فایده موهام همش کوتاه بلند  یجوری انگار تیکه تیکه شدن و ی حالت چند سال موندن خسته شدم واقعا با این وضعیت الانم باردارم همینه ...

یبارم دکتر رفتم افاقه نکرد ... کسی عین بوده ک درمان کرده باش

از وقتی شامپو سبغ و روغن آرگان میزنم ریزشش کمتر شده است

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

منم موهام ریزش دارن انگار خورد شدن مثه مژه

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من مزوتراپی مو کردم . اما خب شما باردارید نمی‌دونم . 

مزو مو خیلی خوب بود . من ریزش موم ارثی بود حالا نمی‌دونم 

دکتر گفت ریزش مو دخترا و زنا رفع میشه اما مردا نه 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2740
برو عطاری گیاه رزماری و دم اسب بگیر بجوشون بعد فقط آبشو ۴۰ دقیقه قبل همون بزن کف سرت من یک ماهه انج ...

ببین من از گیاه دیگ خسته ام اب پیاز زدم نمیدونم فلان بزن بساط بزن جواب گو نیست شدید میریزه اما در میاد 

اگ درنمی امد اره میکفتم گیاهی کار ساز اما انگار یجور دستوره ک موهلام ریزش دارن

منم ریزشم مثل تو بود دقیقا 

قطعش کن اگ خوب موندی جواب نمیده خواهر من من میدونم این هورمونی یا مشکل ایمنی چون ریزش مو نباید اینجور باشه اگ الان رویش داریم چند سال دیگ همین رویشم نداریم

2706