2733
2739
عنوان

تو خوابگاه غذا چی میپزید

659 بازدید | 51 پست

جز نودل

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که اگه بخواد امسال می‌خوام برم اما خودم دوست داشتم مثلا لازانیا یا پاستا یا بعضی شبا بندری واسه شام درست کنم 

البته توی یوتیوب هم مثلا موارد آشپزی ( که حلال باشه ) رو میبینم دوست دارم اونها رو هم درست کنم 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2728
2738
من که اگه بخواد امسال می‌خوام برم اما خودم دوست داشتم مثلا لازانیا یا پاستا یا بعضی شبا بندری واسه ش ...

لازانیا پاستا معمولا وقت نمیشه🥲

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
مگه دانشگاه غذا نمیده؟؟؟؟؟

ازاد نمیده

دولتی هم غذاهاش بعضیا خوب نیست

سالاد ماکارونی ماکارونی عدس پلو  مرغ  سمبوسه

ماکارونی دردسر نداره؟🥲