2737
2734
نافت چی شده؟ منم مشکل ناف دارم

ولله من سه ساله وسیله سنگین بلند کردم نافم افتاده به اصطلاح 

یعنی عضلات نافم جا به جا شده دائم دل درد و معده درد دارم

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولله من سه ساله وسیله سنگین بلند کردم نافم افتاده به اصطلاح  یعنی عضلات نافم جا به جا شده دائم ...

دقیقا منم همین مشکل دارم.  من چهار پنج ماه پیش برام اتفاق افتاد اوایل درد شدید بود یه توده سفت بالای نافم حس میکردم الان درد کمتر شده ولی باز نمیتونم ورزش کنم 

2731
دقیقا منم همین مشکل دارم.  من چهار پنج ماه پیش برام اتفاق افتاد اوایل درد شدید بود یه توده سفت ...

آهان اون توده الان هم هست؟ برای منم دقیقا عین توده ست بالای نافم زیر معده 

معدمو اذیت می‌کنه 

رفتید دکتر چی گفته؟

آهان اون توده الان هم هست؟ برای منم دقیقا عین توده ست بالای نافم زیر معده  معدمو اذیت می‌کنه&n ...

من یه ادم عجیبی هستم بمیرم پامو تو مطب دکتر نمیذارم.  خدا میدونه هر شب از ترس که چه بلایی سرم اومده تاپیک میزدم ولی دکتر نمیرفتم.  کلا اگه بخوامبرم دکتر و سونو استرس میگیرم فکر میکنم حالا بهم میگن سرطان داری😓شما چی دکتر رفتی؟؟ 

من الان اون حالت سفتی و توده بالای نافم رفته ولی یه بار امتحان کردم یکم ورزش کردم دوباره دیدم بالای نافم سفت شد.  دیگه میترسم ورزش کنم.  الان خیلی ناراحتم ینی تا اخر عمرم دیگه نمیتونم ورزش کنم؟ 

من یه ادم عجیبی هستم بمیرم پامو تو مطب دکتر نمیذارم.  خدا میدونه هر شب از ترس که چه بلایی سرم ا ...

برای من ثابته 

من رفتم دکتر میگه هیچیت نیست اما درد دارم

2738
بله هیچیم نیست

من سونو نرفتم.  از سونو وحشت دارم میترسم دکتر بگه سرطان داری.  ولی این توده بالای ناف لامصب ول کن نیست هر چند وقت میگم یکم ورزش کنم شاید خوب شدم دیگه.  ولی تا شکممو محکم تکون میدم یا میخوام برقصم دوباره سفت میشه. تو این چند ماهم با استراحت خوب شدم ولی استراحت زیاد باعث شد بیست کیلو چاقتر از قبل بشم.  الان واقعا وقتشه لاغر کنم موندم چه خاکی تو سرم کنم حدودا85شدم

من سونو نرفتم.  از سونو وحشت دارم میترسم دکتر بگه سرطان داری.  ولی این توده بالای ناف لامص ...

نه من لاغرم اون سفتی همیشه هست من ۴۸ کیلوام