2737
2734
عنوان

دوست دارم برم مدرسه شاهد

93 بازدید | 9 پست

ن بابام تیر خوردست😂 نه تو جبهه بوده الان تکلیف من چیه نه پارتی دارم نه و بسیجم معدلمم17.42 دهم ب یازدهم چ کنم کجاها برم هرکاری بگین میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچها ی سوال برا یکی از دوستام 

دوستم درسش متوسطه برا مدرسه شاهد سهمیه داره پدربزگش شهید شده حالا برا انتخاب رشتش مدرسه شاهد رشته تجربی اول سهمیه رو ثبت‌نام میکنن یا معدل؟

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
تا چند قبول میکنن ؟!؟!

معدل باید حداقل بالای ۱۹ باشه 

متقاضی زیاده 

با معدل ۲۰ به زور یکی از دوستام رو برای رشته تجربی قبول کردن 

خودم هم ۳ سال شاهد بودم یکم سختگیر هستن ولی بازم هر مدرسه متفاوته

2740
م نهم 19.41 شدم ولی امسال معدل ریاضی مون خیلی بده  معدل این م هم بی دلیل دینی رو 16 داد هر چی گ ...

حالا نمیدونم شاید قبول کنن ولی بهترین معدل نوزده به بالاس توام که نیستی خانواده شهید برا این میگم

تا چند قبول میکنن ؟!؟!

ببین یه موقعی من میخواستم ثبت نام کنم نوشته بودن بالای ۱۷ ولی به ترتیب اول نوزده به بالا و خانواده شهید و حانباز و...رو ثبت نام میکردن بعد اگه جایی میموند بقیه