2733
2734
عنوان

پاسخگویی مشکلات و دعاوی حقوقی

| مشاهده متن کامل بحث + 1454 بازدید | 102 پست

ببخشید من دوتا سوال دارم یکیش درباره ارث هست که مشکل مامانمه مادربزرگم یه خونه داشته سالها قبل که شوهر خاله ام هم وکیل تام الاختیار مادربزرگم بوده اون خونه ی مادربزرگم رو فروخته و قرار شد براش یه جای دیگه خونه بخره با همکاری یه شوهر خاله ی دیگم یه خونه دیگه خریدن و به رسم امانت سه دونگ به اسم خودش و سه دونگ دیگه به اسم اون شوهر خالم کردن یعنی خونه رو به اسم خودشون دوتا کردن که بعدا به اسم خاله ها و مامان من بکنن قبل از فوت مادربزرگم شش ماه بعد داییم هم فوت کرد و بالطبع چون پیش مرگ شد ارث نمیبرد 

خیلی لطف میکنید وقت میذارید خدا هیرتون بده فقط با عرض معذرت من که وکالت نخوندم شما خوندی 😐 یکم ساده ...

ببینید صدور حکم توسط دادگاه انجام میشود ودر صورت درخواست شما اجرائیه صادر میشود شماره تماس را برایتان در پیام خصوصی میگذارم در صورت نیاز تماس بگیرید در صورت نیاز توضیح بیشتر را خواهم داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببینید صدور حکم توسط دادگاه انجام میشود ودر صورت درخواست شما اجرائیه صادر میشود شماره تماس را برایتا ...

مرسی خیلی لطف کردید

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)

بعد از فوت مادربزرگم قرار شد خونه به اسم دخترها زده بشه دوتا شوهر خاله هام از این کار سرباز زدن چون یکی از شوهر خاله هام میگفت من نمیخوام سهم داییم رو بدم که شرعا و قانونا هم زن و بچه های داییم ارث نمیبردن خلاصه من چهار خاله دارم با مامانم پنج تا و یه دایی که فوت کرد دوتا شوهر خاله هام از هرکی خوششون میومد گفتن سهم تو پیش ماست یکی از شوهر خاله هام از داییم بدش میاد نمیخواد به داییم ارث بده که وجدانا قرار شده بهش ارث بدن به زنش به خاطر همین میگن سهم مامان من پیش من نیس هر دوتا شوهر خاله هام چون یکیشون میخواد به زنش بده که میگه سهم مامانم پیش من نیس که حا خالی بشه برا داییم اون یکی ام از داییم بدش میاد میگه سهم مامان من پیش من نیس چون اگه باشه اون یکی میخواد به داییم بده نمیدونم متوجه شدین یا خیلی بد گفتم

2728
ببخشید من دوتا سوال دارم یکیش درباره ارث هست که مشکل مامانمه مادربزرگم یه خونه داشته سالها قبل که شو ...

متوجه شدم اما سوالتون را در اخر نپرسیدید غیر از وکالت سندی مانند مبایعنامه و... تنظیم شد؟

چهارسال پیش اون شوهرخاله ام که مخالف دادن ارث به داییم هست به اون یوی شوهر خاله ام گفت سهم مامان من پیش تو باشه و من ازت میخرم و پول بده مامان من اونم پول داد و به مبایعه نامه تنظیم کرد به شرطی که بعد از یه مدت مقرر مامانم سهمش رو به اسمش کنه مامانم پول رو گرفت ولی اون شوهرخاله ام که نمیخواد به داییم بده میگه سهم مامانم پیشم نیس اونم که میخواد به داییم بده میگه پیش منم نیس الان شوهر خاله ام که میخواد به داییم بده پنج بار شکایت کرده که مامانم باید پول رو برگردونه یا سند رو به اسم کنه یا از اون یکی شوهر خاله ام شکایت کنه بار چهارم شکایتش حکم اومد که مبایعه نامه باطله الان باید چکار کنیم با تشکر

بعد از فوت مادربزرگم قرار شد خونه به اسم دخترها زده بشه دوتا شوهر خاله هام از این کار سرباز زدن چون ...

بله تنظیم وکالت به تنهایی به معنی انتقال نیست  وکالت اجازه از طرف موکل (مادربزرگ شما ) برای انجام امری است. اما در حال حاضر موضوع شما اصولا ارث نیست چون متوفی در زمان فوت ماترک و مالی نداشته شما باید در مورد انتقال ملک اقدام نمایید این راه حقوقی موضوع است در مورد توافق با بازماندگان مانند شوهر خاله و... هم موضوع حقوقی  نیست و در صورت احتمال نتیجه گرفتن قبل از راه حل حقوقی امتحان نمایید

نه فقط یه برگه که نوشته بودن اینقد پول داده شد به شرطی که بعدش مامانم سهمش رو به اسم اون سوهر خاله ام موافق داییم بزنه مامانم هرچی رفت در خونه اون سوهر خاله ام مخالف داییم که سند رو به اسمم کن تا من به اسم اون بکنم نکرد و همه به مامانم میگن باید از شوهر خاله مخالف داییم شکایت کنی و مامانم نمیدونه باید این کار رو بکنه یا نه و آیا به جایی میرسه یا نه اون شوهر خاله مخالف داییم خیلی ثروتمنده و همه فکر میکنن مامانم طمع به پولش داره که ازش شکایت نمیکنه و آخرین بار حکم اومده که مبایعه نامه باطله و اونها میگن ما پیروز شدیم و باید پول ما رو برگردونی و تو دادگاه شوهرخاله موافق داییم خیلی به مامانم توهین کرد

2740
چهارسال پیش اون شوهرخاله ام که مخالف دادن ارث به داییم هست به اون یوی شوهر خاله ام گفت سهم مامان من ...

پاسخ شما به دلیل نیاز به توضیح بیشتر به صورت خصوصی ارسال میشود

بله مامانم تاحالا کلی وکیل گرفته وهمه گفتن این دعوی خونوادگیه ولی اون کوتاه نمیاد و هربار مامانم رو میکشونه دادگاه که باید از شوهر خاله مخالف داییم شکایت کنی یا پول رو برگردونی الان مامانم به نظر جنابعالی باید بره از شوهر خاله ام که مخالف داییم هست شکایت کنه؟ و آیا به جایی میرسه هیچ مدرکی نداره و حتی تو خونشون راهشم نمیدن