2733
2734
عنوان

پاسخگویی مشکلات و دعاوی حقوقی

| مشاهده متن کامل بحث + 1454 بازدید | 102 پست

سلام ببخشید من دوتاپسردارم ۶ساله و۱۱ساله می‌خوام حضانتشون بامن باشه شوهرم خیانتکاره بخاطرهمین می‌خوام جدابشم .هردوشون دوست دارن بامن باشند،چیکارکنم به نظرتون؟😟

شهر از دور قشنگه......آدماش از دورتر.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام 

برادرمن رو یه زمین تو یه روستا داریم میخاد سند بگیره به اسم خودش که ماله پدرمه و ما اعتراض زدیم رو درخواستش الان چه اتفاقی می افته؟

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم 

سلام ببخشید خواستیم یه خونه رو معامله کنیم 

ولی ۹ سال پیش که ساختنش هنوز پایان کار و سند نداره سه نفر باهم ساختنش که دو تاشون در دسترس نیستن باید بیان امضا کنن الان اونکه داخلش هست گفته قولنامه کنیم 

ایا همچنین چیزی میشه؟

یا حتما باید اون دو نفر دیگه امضا کنن  پایان کار بگیره بعد ما قولنامه کنیم خودمون بیفتیم دنبال سند؟

بعدهزینه پایان کار ب عهده اوناس یا ما

لیناجونی سایت هستم      میشه برای سلامتی فندقم یه صلوات بفرستین؟ ممنون
پنج تا شریکیم میخوایم زمینمونو بفروشیم یکی از شرکا نه به ما میفروشه نه راضی میشه به کسی دیگه بفروشه ...

شخصی شمارتونو بزارین شمارو به مجموعه حقوقی خودمون معرفی کنم که بهتون ارایه راهکار بدن

سلام ببخشید من دوتاپسردارم ۶ساله و۱۱ساله می‌خوام حضانتشون بامن باشه شوهرم خیانتکاره بخاطرهمین می‌خوا ...

شخصی شمارتونو بزارین شمارو به مجموعه حقوقی خودمون معرفی کنم که بهتون ارایه راهکار بدن

2740
سلام ببخشید خواستیم یه خونه رو معامله کنیم  ولی ۹ سال پیش که ساختنش هنوز پایان کار و سند نداره ...

سلام  برادرمن رو یه زمین تو یه روستا داریم میخاد سند بگیره به اسم خودش که ماله پدرمه و ما اعتر ...

سلام.وققتون بخیر.من 5ساله ازدواج کردم و همسرم علاوه برمشکلات متعددی که داره اهل کتک زدن هم هست.همین ...

💎بنام خدای خوبیها

➖باا ۱ تماس مشکلتون رو حل کنید.

➿گروه وکلا برتر با تجربه بیش از ۲۰۰۰ پرونده موفق به شما خدمت میکنند.

⚖️با همکاری گروهی مجرب از وکلای پایه یک دادگستری ، قضات بازنشسته ، اساتید دانشگاه و دکتری حقوق.

🔹وکیل متخصص انواع پرونده حقوقی و ملکی

🔹 وکیل متخصص انواع پرونده کیفری

🔹وکیل مسائل خانواده

🔹وکیل متخصص پرونده های اعاده دادرسی:

_ماده ۴۷۷ رای کیفری و حقوقی بر خلاف شرع

_ماده ۴۷۴ رای کیفری بر خلاف قانون

_ماده ۴۲۶ اعاده دادرسی مدنی

🔸تنظیم تخصصی انواع: قرارداد،لوایح،دادخواست،شکواییه،اظهارنامه

➖تجربه فراوان در ایجاد صلح و سازش و اخذ رضایت در کلیه پرونده های: حقوقی،کیفری،خانواده

.با توجه به شرایط اقتصادی هموطنان،حق الوکاله توافقی و بصورت اقساطی میباشد..

▪️ارائه خدمات به تمام نقاط کشور▪️

_تماس از ۸صبح تا 10

▪️رضایت بیش از ۹۰ درصد موکلین

مشاوره وراهنمایی های *کوتاه *تلفنی مستلزم هزینه های مشاوره نمیشود.

میتوانید برای طرح سوال خود در هر یک از پیام رسان ها،پیام دهید.

شماره تماس:

۰۹۳۳۵۴۹۰۵۸۹

۰۹۰۱۱۴۷۵۵۷۴