2737
2734
عنوان

عرق زیربغل

175 بازدید | 10 پست

دوستان من یه تجربه رو خواستم باهاتون به اشتراک بزارم.

من از اینایی هستم که همیشه زیربغلم خیسه خیسه. حتی بعد از حموم. یعنی راه نمونده بود براش امتحان نکرده باشم. مام، اسپری، محلول های دست ساز دکتر پوست، تیشرت ضد عرق و... و از هیچکدوم جواب نگرفته بودم. تا اینکه هفته پیش سه شنبه رفتم بوتاکس زیربغل زدم.از دیروز کلا دیگه عرق نکردم. خودمم باورم نمیشه. اینقدرررررررر راحت شدم که نگم. من پیش متخصص پوست انجام دادم. اسمش رو نمیگم که فک نکنید تبلیغه. سوزنش هم کلا یه سانته و فقط تا زیرپوست نفوذ میکنه، بنابراین ضرری نداره. بازم خودتون تحقیق کنید و حتما حتما پیش متخصص انجامش بدید. ماه بعد هم میرم کف دستامو میزنم. اگه به دردتون خورد دعام کنید 🌹

آفرین که غدد عرق کردن رو بستی!!!

یعنی عرق کردن یه چیز بیخوده که باید جلوش رو گرفت!

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم هزینش چقدشد

بسته به میزان موادیه که استفاده می‌کنه براتون. برای من چهار یا پنج تا آمپول زدن. شد 2700. ماندگاریش هم میگن یک ساله که بازم بسته به میزان تعریق بدنه. من خودم میخوام شیش ماه یبار انجامش بدم

آفرین که غدد عرق کردن رو بستی!!! یعنی عرق کردن یه چیز بیخوده که باید جلوش رو گرفت!

عزیزم غدد عرق سرتاسر بدن هستن و این که شما میفرمایین یه باور غلطه. من خودم بخاطر همین موضوع نمی‌رفتم اما الان یک ماهی میشه درحال تحقیقم و فهمیدم ضرری نداره

عزیزم منم همین مشکل دارم میشه بگی حدود چقد طول کشید تا انجام بشه هر طرف سانت به سانت سوزن فرو میکنن ...

اول بی حسی زدن نیم ساعت موند. خود تزریق مواد ده دقیقه بود. درد داشت یکم. اما غیر قابل تحمل نبود. درد سوزن بود. تقریباً هر سانت رو زد. مثلا یه زیربغلم رو شاید 15 الی 20 سوزن زد

2740
عزیزم غدد عرق سرتاسر بدن هستن و این که شما میفرمایین یه باور غلطه. من خودم بخاطر همین موضوع نمی‌رفتم ...

زیز بغل غدد لنفاوی هست و بسیار حساس 

عرق زیر بغل مواد زائد اون ناحیه رو بیرون میاره

حالا حالاها مونده تا عوارض این مدل چیزها مثل لیزر و بوتاکس و ....شایع بشه

شما باید اصلاح مزاج میکردی که هم عرق به تعادل برسه هم بوی بدی نده

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
زیز بغل غدد لنفاوی هست و بسیار حساس  عرق زیر بغل مواد زائد اون ناحیه رو بیرون میاره حالا حالا ...

گلم غدد لنفاوی داخل بدن هستند نه یک سانت زیر پوست!!!!!!!! من خیلی تحقیق کردم . یه جاهایی بوتاکس و ژل برای زیباییه که خب من کاری با اون ندارم. اما من واقعا مشکل عرق بیش از حد داشتم و راحت شدم. به هرحال شما صاحب اختیار خودتون هستید، انجام ندید!

گلم غدد لنفاوی داخل بدن هستند نه یک سانت زیر پوست!!!!!!!! من خیلی تحقیق کردم . یه جاهایی بوتاکس و ژل ...

مگه من گفتم غدد زسر پوسته؟؟؟

گفتم غدد لنفاوی در ناحیه زیر بغل هست کنار سینه

و عرق اون ناحیه مواد زائد پوست رو میاره بیرون

و جلوگیری از عمل تعریق خطرناکه

من تو زندگی شما دخالت نکردم

.این شما هستید که دارید یه توصیه خطرناک در یک سایت عمومی میکنید

حتما انتظار داشتید متخصصین این امر که زندگیشون از پول شما میگذره بگن خطرناکه؟؟