2733
2739
عنوان

شما باشید چیکار میکنید

134 بازدید | 11 پست

اگه شوهرتون با بعضی خانما گرم بگیره و زمانی که شما صحبت میکنید اونم بپره تو صحبتاتون و با خانمه هی بگو بخند کنه چیکار میکنید چطوری بهش میگید که ناراحت نشه

مجردم قطعا در انتخابم دقت میکنم طرف بدونه بانامحرم جز ضرورت نباید صحبت کنه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم با سیاست برخورد کن 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2731

ناراحت نشه؟

چه صبوری تو

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2740

میرم با یه مشاور خداشناس حاذق کار بلد مشورت میکنم راهکار میگیرم بهم بگن چکار کنم.  حالا چون موضوع مهمیه شاید با دو نفر مشورت کنم به جمعبندی برسم. خودم احتمالا اول با دکتر قنبری رفعت خانواده بعدم با حسینی تنها مسیر آرامش شایدم با دکتر عزیزی مشورت کنم 

در خلوت چند بار بهش تذکر میدم مخصوصا میگم در شأن تو نیست اینکار چیپه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
باهاش قهر کن اخم کن

میدونی از مهربونی زیادیشه اصلا خوشم نمیاد زیادی مهربونه منظوری نداره میدونم ولی کلا اخلاقش همینه و من دوست ندارم 

تو کارش هم همینطوره 

البته بگم مردم خیلی دوسش دارن همه هان چون کارای مردم رو سریع راه میندازه 

ولی من از این اخلاقش بدم میاد