2733
2739
عنوان

نی نی یار کجاست الان ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 32 پست
کجاش فضولیه شاید بهشون فحش دادن که ناراحته. همه عین شما ساده نمیگذرن از این چیزا

یه چرتی میگه 

نه دو تا مرد حرفهای رکیک به هم خوب گزارش برای اینه که تو این مواقع نزارن همه حرفی تو تاپیک زده بشه ...ولی اگه یه بنده خدایی سوالی داشته باشه میزنن میپوکونن ولی خدا شاهد  فحشهای رکیک اونجا دادن گزارش بزنی هیچ  

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب رفته برافضولی که فحش خورده دیگه

من مگه تو هستم چقد واقعا آدم میمونه به تو نادون چی بگه نه می‌دونی قضیه از چه قرار نه هیچ فقط حرف مفت میزنی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
 من مگه تو هستم چقد واقعا آدم میمونه به تو نادون چی بگه نه می‌دونی قضیه از چه قرار نه هیچ فقط ح ...

باهمین تربیت تواون تاپیک بودی ولایق فحش

دیگه اعتراض براچی

ریپ نزن باادب

2731
تو وقتی میری توی کافه ای اونجا دعوا شه نمبری اعتراض کنی؟!! 😐

نه سر پیازه نه ته پیاز نه می‌دونه قضیه چیه سریعا بدون فکر میگه فضول نباش امیدوارم که خودش بفهمه چقد نادونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه سر پیازه نه ته پیاز نه می‌دونه قضیه چیه سریعا بدون فکر میگه فضول نباش امیدوارم که خودش بفهمه چقد ...

میدونه😂😂😂

کاربری دست دو نفره 👒ایران قشنگه ما دوباره میسازیمت بهت قول میدم یه روزی میرسه افراد چادری به زیبایی خودشون پی ببرن و افرادی هم که حجابو دوست ندارن به زیباییشون پی ببرن ایران زیبای ما بهت قول شرف میدم که یه روزی میرسه مردم بفهمن که به عقاید هم احترام بزارن و اگر خواستن امر به معروف و نهی از منکر کنن به همدیگه احترام بزارن🥺🥰شخصیت های مورد علاقه من:کوروش کبیر؛ امام رضا (ع) 🌱دختران ابر شدند از اسمان گیسو بارید🌝✨✨✨✨✨✨✨برای توی کوچه رقصیدن برای ترسیدن به وقت بوسیدن،برای خواهرم خواهرت خواهرامون برای تغییر مغزها که پوسیدن،برای شرمندگی برای بی پولی برای حسرت یک زندگی معمولی،برای کودک زباله گرد و آرزوهاش برای این اقتصاد دستوری،برای این هوای آلوده برای ولیعصر و درختای فرسوده،برای پیروز و احتمال انقراضش برای سگ های بی گناه ممنوعه،برای گریه های بی وقفه برای تصویر تکرار این لحظه،برای چهره ای که میخنده برای دانش آموزا برای آینده،برای این بهشت اجباری برای نخبه های زندانی،برای کودکان افغانی برای این همه برای غیر تکراری،برای این همه شعارهای تو خالی برای آوار خونه های پوشالی،برای این همه احساس آرامش برای خورشید پس از شبای طولانی،برای قرصای اعصاب و بی خوابی برای مرد میهن آبادی،برای دختری که آرزو داشت پسر بود برای زن زندگی آزادی 🫶🫶🫶🫶تو نیلوفر آبیِ منی ، تو بد ترین شرایط سخت ترین شرایط رشد میکنی و باز هم زیبایی🪷مرسی که تا اینجا خوندی امضامو با چشای زیبات عزیزم حالا میشه به امضام نمره بدی؟ 
باهمین تربیت تواون تاپیک بودی ولایق فحش دیگه اعتراض براچی ریپ نزن باادب

تو آمدی تاپیک من به من میگی فضول مطمن باش منم بهت جواب میدم بدون که بدونی من وگچی میگم من اصلا اونجا کاری نداشتم فقط دیدم فحش رکیک میدن گزارش میزنی فایده نداره میگم نی نی یار کجاست ولی نمی‌دونم تو چرا بهت فشار آمده مگه من بهت توهین کردم اول کار ؟؟؟؟؟ باهات مشکلی داشتم 

اول برو ادبیات خودت ببین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
میدونه😂😂😂

بخدا موندم این دیگه چی میگه برای خودش تو به زنی وقتی میام میگم دو تا مرد فحش رکیک میدن تو سایت چرا نی نی یار نیس خوب قطعا آدم میگه نکنه این خودش مرده انقد بدش آمده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باهمین تربیت تواون تاپیک بودی ولایق فحش دیگه اعتراض براچی ریپ نزن باادب

خدای من باورم نمیشه یه آدم تا این حد فاقد شعور باشه، این یه فاجعه‌ست

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
کدوم تاپیک  بفرس

نمیدوننی بود عنوانش یه مردی انگار می‌گفت اونجا من با اینکه زن بچه دارم نمی‌دونم چرا از همه زنا که میبینم خوشم میاد از این چرت پرتا اونجا همه گفتن خودت نشون روانپزشک بده خوبه زنت خیانت کنه این حرفا .بعد این شروع کرد به یه مرد دیگه که نظر داده فحش فلان و اونم جوابش داد منم که گزارش زدم مثل بقیه خانم ها .....در کل بحث اینه چرا نی نی بارها نیستن کلا چرا سایت مثل قبل نیس ...من تو دیدم خیلی راحت فحش میدن اصلا رسیدگی نمیشه ولی دیدم یکی سزنوشتت مثلا گذاشته یا سوالی داری می‌خونی سریع میترکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعضیا زرنگن وقتایی دعوا میکنن که اون ساعت شیفت نی نی یارا نباشه هرچقد آدم تگ میکنه نمیان رسیدگی کنن

من فکر کردم گرارش که بزنی حداقل یکساعت بعد میترکه ...خدایی بار اول نیس یه بار دیگه تاپیک پربازدید بود تو تا زن انقد بهم فحش دادن هر چی بقیه گفتن خانم ها بسه نی نی یار تگ کردن نه آمد نه رسیدگی ..میگم چرا همه چی اینجوری ...دیشب کلی اعتراض برای سایت بود خوب واقعا مونا تهرانی متوجه نمیشه همه شاکی هستن ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای من باورم نمیشه یه آدم تا این حد فاقد شعور باشه، این یه فاجعه‌ست

منم موندم به خدا 🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706