2733
2739
عنوان

کیا بیماری خودایمنی دارن بیاین لطفاً

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 38 پست
ببخشید هی سوال میکنما آخه داروی دکترا نتونست خوب کنه منو  شوره ابرو هم داری ؟  ببین مثلا ...

دکتر دارو چی داده بود بهتون 

من داروی سرکوب کننده سیستم ایمنی میخورم همون روفانیب 

سرم شوره میزد یکم ابرومم خیلی کم

ببخشید هی سوال میکنما آخه داروی دکترا نتونست خوب کنه منو  شوره ابرو هم داری ؟  ببین مثلا ...

اسی جان میشه جواب منو بدی لطفا 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما علائمت چیه گلم منم هاشیموتو آزمایشم نشون داد ولی دکترم توجه نکرد بعد من دنبال درمان دیگه نرفتم ...

همون علائم شماست خستگي مفرط با حساسیت به نور 

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
2731
دکتر دارو چی داده بود بهتون  من داروی سرکوب کننده سیستم ایمنی میخورم همون روفانیب  سرم ش ...

والا نتونستن تشخیص بدن گفتن قارچه ک اصلا هیچ ارتباطی ب قارچ نداشت 

کورتون دادن ولی بی تاثیر بود 

من دو سه نفرو دیدم اینجا شوهرشون ریرشش و موهاش سکه ای ریخته بوده رفته،تزریق کرده خوب شده،

ببین من مثلا دست بکشم ب ابروم میریزه این جوری بودید شما؟؟

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
2740

منم تو ی فصلای خاصی یا بعد مصرف خاصی بدنم اگزما میزنه 

در حد بند انگشت کوچیک بدون خارش و سوزش 

گاهی خودش محو میشه گاهی هم با پماد بتامتازون 

دهنمم افت میزنه 

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
والا نتونستن تشخیص بدن گفتن قارچه ک اصلا هیچ ارتباطی ب قارچ نداشت  کورتون دادن ولی بی تاثیر بو ...

من موهام دسته دسته میریخت اگر دست میکشیدم دستم پر مو میشد اگر نمیکشیدمم خودش میریخت مژه و ابرومم دونه دونه  یکم میریزه

من موهام دسته دسته میریخت اگر دست میکشیدم دستم پر مو میشد اگر نمیکشیدمم خودش میریخت مژه و ابرومم دون ...

روفانیب تونسته خوب باشه برات ؟ منم ب پزشک بگم ببینم میشه واس ریزش ابرو و‌ مژه استفادع کرد 

روفانیب خوبه اما عوارض خیلی بدی داره گلم

چه عوارضی ؟ میشه بگی ؟

مثلا الان پشت آرنجمم اگزما زده انقد میخاره ک خدا میدونه 

2706