2733
2739
نه اونجا که مال خار پاشنه هست دقیقا وسط پام

از خستگی کار زیاد هم میتونه باشه 

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.... 💍متاهل لطفا آقایون درخواست ندن .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم چند سال پیش یهوی یه درد وحشتناکی گرفت پاهام نمیتونستم راه برم انگار کف پاهام رو از دو طرف بکشند پاره بشه رفتم بیمارستان عکس انداختن دکتر گفت به خاطر التهابه دارو داد خوب شدم بعد هم یه سری یه خاطر کمبود ویتامین د درد میکرد بازم دکتر آ‌مپول و قرصش رو با قرص کلسیم داد بهتر شدم    

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
2740