2733
2739

تو اینستا دیدم ک گفته دوم اردیبهشت میاد صدا سیما و دنیا رو نجات میده خیلی هم تاکید داره ک حتما میاد و نیروی عجیبی داره  ..من زودباور نیستم ولی ب این شک دارم

اگه قراره از صدا وسیما و تلویزیون دنیا رو نجات بده مطمئن باش میخواد ناخودآگاه های ملت رو به فنا ببره

چیزی رو به خوردت میدن که میخوان نه چیزی که دلت میخواد بدونی

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب اینم واسه شیعه ها شده منجی و موعود شاید خودشه

استغفرالله 

امام زمان اسم دارند 

کنیه دارند 

مشخص فرزند چه کسی هستند 

پدرشان چه کسی هست 

نسلی که امامت در بین شأن برقرار هست .

این بشر اگر ادعای مهدویت کرده

جز کذابین هست ...

اگرم چیز دیگه ای میگه من خبر ندارم 

چی گفته !

2740
بی خیال بابا هر شایعه ایو باور نکنید امام زمان فقط با نشونه های اصلیش میاد نه با صدا و سیماو فلان&nb ...

بله با نشانه میان در روایات امده

البته 

ممکنه که بدا هم حاصل بشه 

یعنی ورق برگرده و‌بی نشانه بیان

اما هیچ منافاتی ندارد اگر بیان دنیا از طریق همین تلویزیون خبرش رو مخابره کنه.

بله با نشانه میان در روایات امده البته  ممکنه که بدا هم حاصل بشه  یعنی ورق برگرده و‌بی ...

تلویزیون قرار نیست اخبار درست رو اعلام کنه

نکرده و نمیکنه 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
اونجا که ایشون تشریف بیارن  همه چیز تحت فرمانشون هست  صدا و سیما که چیزی نیست. ابر قدرت ...

ان شاءالله

2706