2733
2734

که خوب رشد کنن و چقدر؟

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید

مرتب شربت سکنجبین که بدون عسل با شکر قهوه ای باشه میدم شاید روزی ۳ ۴ بار که صفراش متعادل شه حالت تهوع نگیره و بهتر غذا بخوره

صبحانه نهار شام مثل خودمون همون که مال خودمونه رو میخوره

میان وعده هاش با خواهرش شیر و کیک خودم پز یا آماده 

میوه دو بار 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
مرتب شربت سکنجبین که بدون عسل با شکر قهوه ای باشه میدم شاید روزی ۳ ۴ بار که صفراش متعادل شه حالت تهو ...

چند سالشه؟؟

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرتب شربت سکنجبین که بدون عسل با شکر قهوه ای باشه میدم شاید روزی ۳ ۴ بار که صفراش متعادل شه حالت تهو ...

سه وعده غذا دو‌ وعده میان وعده دو بار میوه سه چهار بارم‌شربت چجوری؟؟؟

2731
۲۱ ماه ، بزرگه ۵ سال و نیم

عزیزم‌پس کی میخوابه بچه؟؟اخه هفت بار چیز میز میدی

سه وعده غذا دو‌ وعده میان وعده دو بار میوه سه چهار بارم‌شربت چجوری؟؟؟

منظورتونو نمیفهمم یعنی کمه یا زیاد؟

خب شربت که سیر کننده نیست همیشه توو آبمیوه خوریشون میریزم میذارم کنار دستشون بازی میکنن تشنه میشن بخورن

از صبح ساعت ۹ تا شب ساعت ۱۲ سه بار یا دوبار پر میکنم

صبحانه هم که بچه ها زیاد نمیخورن ۵ تا لقمه ی بند انگشتی

نهار و شام که یک پیاله میخورن

یبار ساعت ۳ میوه میارم

ساعت ۶ هم کیک و شیر

شام که پدر بیاد

آخر شب هم باز یک میوه دست جمعی میارم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
عزیزم‌پس کی میخوابه بچه؟؟اخه هفت بار چیز میز میدی

۹ بیدار میشن ۱۱ و نیم اینا میخوابن

2740
منظورتونو نمیفهمم یعنی کمه یا زیاد؟ خب شربت که سیر کننده نیست همیشه توو آبمیوه خوریشون میریزم میذار ...

نه منظورم اینه چجوری تایم کم نمیاد؟؟میزان کیک پ شیر چقدره؟دوسه تا گاز کوچولو خوبه؟؟

نه منظورم اینه چجوری تایم کم نمیاد؟؟میزان کیک پ شیر چقدره؟دوسه تا گاز کوچولو خوبه؟؟

۹‌صبحانه ، ۱۲ نهار ، ۳ میوه ، ۶ کیک و‌شیر ، ۹ شام ، ۱۱ میوه 

یعنی شما بیش سه ساعت فاصله میدی به خوراکی های بچه هات؟ آخه فسقلی ها زیاد که نمی‌خورن یا همه شو میریزن یا نصفه میخورن ، متوجه نمیشم اصلا حرفتونو

ظهر نمیخوابونی؟

نه نمیخوابن اصلا ، بچه های من خیلی کم خوابن اگر ظهر بخوابن شب تا صبح بیدارن

۹‌صبحانه ، ۱۲ نهار ، ۳ میوه ، ۶ کیک و‌شیر ، ۹ شام ، ۱۱ میوه  یعنی شما بیش سه ساعت فاصله میدی ب ...

عزیزم‌ الان دخترم بیدار شده گریه میکنه‌ بخوابونمش میام مینویسم برات

میوه همه‌چی ؟؟

هرچی داشته باشم خرد میکنم درهم می‌ذارم بینشون