2733
2739
عنوان

همه چی تو خونه م خیلی کرم میزنه

212 بازدید | 23 پست

مثلا رفته بودم دو روز سفر کولر خاموش بود اومدم دیدم اجیلام روی میز کرم زدن . برنج ایرانی میگیرم اونام کرم میزنه اگه فقط دو روز خونه گرم باشه ... 

تجربه ای ندارین ؟ خونه قدیمی و ویلاییه 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توش پروریش کرم اینا راه بنداز حداقل یه درامد زایی بکنی مخصوصا لارو های مخصوصی ک برا زخم اینا استفاده میشن بهش ماگوت درمانی یه همچین چیزی میگن

...What the fu                                                      
فک کنم خونت نم داره .. تهویه میکنی هوا رو؟

پنجره ها رو باز نمیکنم شهر من خیلی گرمه همیشه کولر روشنه . پس از نم داشتن خونس 

2740
توش پروریش کرم اینا راه بنداز حداقل یه درامد زایی بکنی مخصوصا لارو های مخصوصی ک برا زخم اینا استفاده ...

شوخی نکن دختر   

خب برا ماهم حتی ادویه هم کرم میزنه چون بوشهریم..

اخ اخ من ادویه هام تو یخچال میذارم 

شوخی نکن دختر    

جدیم, ندیدی یه نوع درمان هست رو زخم کرم و لارو میریزن باعث میشه زخم زودتر خوب شه مثل زخم دیبابت و بستر اینا 

...What the fu                                                      

منم خونه ی قبلی که عروس رفته بودم اونطوری بود از همه جاااا کرم می‌بارید بدون استثنا همه برنج ها کرمی میشد حتی لباس هامون پررررر شده بود از کرمی که داخل پیله است دیگه حالم از زندگی بهم میخورد کل حبوبات و...

یه روز نشسته بودم دیدم روی فرش کرمه جارو کشیدم باز دیدم هست آخرش دیدم سیب زمینی یه دونه زیر سیب زمینی های دیگه توی آشپزخونه خراب شده زود کرم جمع شده کرم ها از دیوار میرن بالا میرسن به سقف بعدش یکی یکی از سقف میپرن روی فرش ....💔

داشتم دیونه میشدم 

فقط عوض کردن خونه می‌تونه نجات بده 

اومدم خونه جدید الان یبارم ندیدم کرم 

جدیم, ندیدی یه نوع درمان هست رو زخم کرم و لارو میریزن باعث میشه زخم زودتر خوب شه مثل زخم دیبابت و بس ...

ممنونم ولی نه