2733
2739

۳۵روز دیگه زایمانمه 

مرتیکه واسه همه مایه داره واسه من گدا 

تا دهنمو باز میکردم شوهرم میگفت کسی مال من و بابامو از هم جدا نکرده که ما یه جیبیم یعنی هرچی سود از خرید و فروش اینا میموند تو جیب باباش بود به ما فقط در حد بخور نمیر میداد 

الان اتاق بچم نه پرده داره نه فرش هیچی بقیه چیزام اگه خانواده من نبودن نداشت 

به شوهرم میگم برو از بابات پول بگیر میگه دوبار گفتم گفته باشه ولی نداده دیگه روم نمیشه باید خودمون بگیریم 

حالا از این ماه باباش اجاره یه مغازه اشو داد به این اونم هزار بار به بهونه های مختلف میگیرن خرج میکنن از یه طرفم من خودم یه حقوق کارمندی در آمد دارم که منم بابام میده 

بخدا اگه خودمون داشتیم دهن به این باز نمیکردم ولی ده تومن واسه این هیچیه ولی واس ما که اینهمه آزمایش و اینا داریم خیلیه یه پس انداز داشته باشیم 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بهش گفتم پس تو ام حق نداری از این به بعد بری دنبال کارای بابات بهش برخورده که پس الان کی خرجتو میده 

میخواستم بگم خاک تو سرت بی عرضه ولی هی دلم میسوزه میگم مرده غرور داره غصه میخوره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بعد بغض کردم گریه کردم یکم بینیم گرفت از دهن نفس میکشیدم یهو قاطی کرد پاشد پتوشو برداشت و رفت به من گفت خدا ذلیلت کنه الهی 

منم گفتم رفتی دیگه هیچ وقت حق نداری پیش من بخوابی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین کاااااملا میفهمم و درکت میکنم اما همینن قبول کن... 

با شوهرت دعوا نکن سر اونا... 

خودتم شور نزن فردا بچه عصبی میشه.... بخدا تجربه کردم که میگماـ... 

خیلی سخته حالتو میفهمم اما توکل به خدا کن 

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
2728
بهش گفتم پس تو ام حق نداری از این به بعد بری دنبال کارای بابات بهش برخورده که پس الان کی خرجتو میده& ...

عزیزدلم.شما پا به ماهی قشنگم استرس و تنش عصبی برای خودت و بچت سمه خالصه.خودتو بزن به بی‌خیالی الان موقع استرس شما نیست.الهی که بسلامتی و دلی شاد فارق بشی.

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل ،☘️
ببین کاااااملا میفهمم و درکت میکنم اما همینن قبول کن...  با شوهرت دعوا نکن سر اونا...  خ ...

اخه شوهرم خودشو زده به نفهمی 

ببین پدرشوهرم تا میفهمه مثلا ۱تومن پول داریم به بهانه های مختلف اونو میگیره ازمون اونوقت به بچه های خواهر و برادرش ۱۰۰میلیون میبخشه بدون هیچ پرسشی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزدلم.شما پا به ماهی قشنگم استرس و تنش عصبی برای خودت و بچت سمه خالصه.خودتو بزن به بی‌خیالی الان م ...

بخدا گفتنش راحته عشقم 

شوهرم بجای اروم کردنم جاشو جدا میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد بغض کردم گریه کردم یکم بینیم گرفت از دهن نفس میکشیدم یهو قاطی کرد پاشد پتوشو برداشت و رفت به من ...

اخ عزیزم 

شور نزن نفس عمیق بکش تمرکز کن یه کم اب خنک بخور سعی کن بخوابی یا خودتو تو سایت یا اینستا سرگرم کن. ـ.. 

بخدا منم سر پسرم انقدر شور زدم و روزای وحشتناکی داشتیم که میگم لطف خدا بود بچه سالمه. 

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
2740
ببین کاااااملا میفهمم و درکت میکنم اما همینن قبول کن...  با شوهرت دعوا نکن سر اونا...  خ ...

اخه شوهرم کی میخواد بفهمه وقتی باباش واسه این قدمی برنمیداره 

این چرا مث حمال میره دنبال کارای اونا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخ عزیزم  شور نزن نفس عمیق بکش تمرکز کن یه کم اب خنک بخور سعی کن بخوابی یا خودتو تو سایت یا ای ...

اوج بی شعوریش اینجاست بجای اروم کردنم منو نفرین میکنه میره جای دیگه میخوابه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا گفتنش راحته عشقم  شوهرم بجای اروم کردنم جاشو جدا میکنه

می‌دونم خیلی سخته و کاملا شرایطتو درک میکنم ولی شما پا به ماهی و این خیلی مهمه و به چشمم اومد.خدا شوهرتو به خودش بیاره ایشالا این چه طرز رفتار. با خانم با داره آخه 

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل ،☘️
فکر می‌کنی نمی‌فهمه می‌دونه خوبم می‌دونه ولی فعلا دستش زیر سنگه نمی‌خواد بحث کنه از اون طرف اونا هست ...

تا همینجام بخدا دلم میسوخت میگفتم مرده تحت فشاره گناه داره 

ولی میبینم اونا براش عزیزترن تا من 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌دونم خیلی سخته و کاملا شرایطتو درک میکنم ولی شما پا به ماهی و این خیلی مهمه و به چشمم اومد.خدا شو ...

از دست خدا ناراحتم که چرا باید محتاج همچین آدمای بیشعوری باشیم 

آخرم بچه بدنیا بیاد واسه من ادعای مالکیت دارن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌دونم خیلی سخته و کاملا شرایطتو درک میکنم ولی شما پا به ماهی و این خیلی مهمه و به چشمم اومد.خدا شو ...

از طرفی از این ناراحتم که الان صدای منو شنیدن که چی میکفتم 

و صدای گریه و دعوامون رو شنیدن و قطعا ف ال گوش بودن که راحت‌تر گوش بدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40