2733
2734
عنوان

در مورد تاپیک ج ن گ

516 بازدید | 5 پست

من اصلا اخبار رو دنبال نمیکنم و از طریق نینی سایت متوجه شدم

ببینید من الان ۲۴ سالمه و از زمانی که بچه بودم و هنوز مدرسه نمیرفتم تا الان یا ایران میخواد با آمریکا جنگ کنه یا با اسرائیل یا با طالبان

خداروشکر هیچوقت هم این اتفاق نیفتاده و طی این سال ها همیشه فقط بهمون  استرس وارد میکردن و دو روز بعد همه یادمون می‌رفت که اصلا این اسرائیل کیه و چیه

بعدشم اصلا شما فکر کنید خدای نکرده یک درصد بخواد جنگ شه اونا که نمیان اعلام کنن ما میخوایم باهاتون جنگ کنیم که..

پس منطقی باشید و بگیرید راحت بخوابید صبح که بیدار شدید میبیند اصلا از این چیزا خبری نیست و همه چی مثل همیشه اس

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......

دقیقا

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵گویند کریم‌ ست و گنه می‌بخشد... گیریم که بخشد ز خجالت چه کنم؟💔 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست•• تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️

سلام

تاپیکتون ممنوعه.

بهتره قفلش کنین.

برای قفل کردن تاپیک:

بزنین روی عکستون

نی نی سایت من

پست جدید در تاپیک هایی که ایجاد کردم

حالا هر تاپیکی رو که می خواهید قفل کنین

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

موافقم

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2728