2737
2734
عنوان

درد گوش و احساس خفگی

131 بازدید | 24 پست

سلام چند ماهه احساس خفگی در گلو دارم هر دکتری میرم میگه از اعصابه ولی من عجیبی که کاملا با گلو درد های سرما خوردگی فرق داره یه جور خاصیه دارم اونم یک طرف گلووم میشه لطفا کمکم کنید خیلی میترسم 😪😪😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه دندونتون سمت اون گوشتون هست ک درد می‌کنه بله 

اره سمت همونه ترو خدا برام دعا کنید من مامان یه بچه ام که خودم سرپرستشم بچم جز من کسیو نداره خیلی میترسم😔

نورمحمدی هستم مشاورطب سنتی خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم..

اگه این علائم رو داشته باشی رفلاکس معده داری

رفلکس معده هرچی بیشتر باضه سبب عفونت گوش وسینوس ها میشه

و اگه درمان نکنی باعث زخم معده میشه

رفلکس معده واعصاب معده اس حتما..خلط پشت گلو هم داری??? سرفه داری?? بادگلوچی??? تنفس بدبو،،،پوسیدگ ...

اصلا معده درد ندارم ازمایش تیروئید هم دادم گفتن کاملا سالمی نه سرفه هیچ علائمی جز همین احساس بغض و درد یک طرف گلو ندارم 

2740
نورمحمدی هستم مشاورطب سنتی خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.. اگه این علائم رو داشته باشی رفلاکس معده د ...

خیلی ممنون ازتون فقط من اصلا درد معده ندارم در این‌صورت هم ممکنه رفلاکس معده وجود داشته باشه؟

اره سمت همونه ترو خدا برام دعا کنید من مامان یه بچه ام که خودم سرپرستشم بچم جز من کسیو نداره خیلی می ...

چرا انرژی منفی میدی ب خودت دختر خوب...هیچ مشکلی نیس الکی ناراحت نشو..فقط باید بدونی ریشه مشکلت کجاس و حلش کنی باهم

خیلی ممنون ازتون فقط من اصلا درد معده ندارم در این‌صورت هم ممکنه رفلاکس معده وجود داشته باشه؟

شما معده رو ول کن اول برو دندونت رو بکش دندون نهفته رو بعد اوکی نشد برو دکتر گوش 

2706