2752
2734

خوابت خیره

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علی الحساب یکی بخوابون تو دهنش ..‌بعدشم انقد به این چیزا فکر نکن تا خوابشو نبینی 

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2731
امشب چخبره همه خواب عجیب غریب دیدن تعبیر میخوان

شب جمعه بوده ارواح آزادبودن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
جر😂😂😂😂😂😂😂😂داشتن نکاه میکردن بطور زنده هرکی تو کار بوده💀😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خوب که چی؟ از قدیم گفتن خواب زن چپه😂🙂نگران نباش 

خواب زن چپه اشتباست

درستش خواب ظن چپه هست 

که از سوءظن میاد

یعنی خوابی ک توشک باشه چپه یا یجورایی بی تعبیر

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان