2733
2739

خانوادم با سر کار رفتنم مشکل ندارن حتی تشویقم میکنن که مستقل بشم

زیاد نمیتونن از لحاظ مالی ساپورتم کنن 

منم موندم برم سر کار یا ن

اگرم نرم سر کار همش باید بمونم خونه .نه دانشگاهی نه تفریحی نه چیزی 

فقط یکم تنبلم متاسفانه

بهم انگیزه بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از لحاظ مالیم مشکلی ندارم 

همسرم حقوقش خوبه

ولی ترجیح دادم برم سرکار دوست دارم پیشرفت کنم 

باعث افتخار خودم و پسرم باشم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

انگیزه نمیخواد ک

حق انتخاب دیگ نداری تشریفت ببر سر کار

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

من هردو رو تجربه کردم

رفتم سرکار پول جمع کردم دماغم رو عمل کردم

الان اومدم خونه هستم دارم میخونم برای آزمون ورودی دانشگاه اروپا.....

بستگی داره چه هدفی داری.. توی خونه موندن اگ بخاطر هدف باشه مشکلی نداره

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..
2740

کاش منم خانوادم سرکار رفتن من واسشون مهم بود و تشویقم میکردن

الان عرضه هیچ کاری رو ندارم

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان ۶۲.۴۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪

آره عزیزم حتما برو سرکار 

من خودم وضعمون متوسطه و خانواده م نمیتونن خیلی ساپورتم کنن و اول که باید میرفتم سرکار با خودم میگفتم خوش به حال بقیه که پولدارن و لازم نیست برن سرکار

اما بعد که رفتم دانشگاه و ... دیدم دوستام با اینکه وضعشون خیلی خوبه پیگیر کارن و اصلا استقلال مالی یه بعد کار کردن هست و تأثیرهای خیلی بیشتری داره با آدم های مختلفی اشنا میشی ، اجتماعی تر میشی و ...

سرکار خیلی خوبه ... من ۸سال کار کردم پولام و جمع کردم کلی طلا و سکه خریدم بعدش باهمسرم آشنا شدم همش و فروختم خونه خریدیم🤣🤣🤣الان همش میگه پولای تو نبود من هیچوقت نمی‌تونستم کاری کنم...

حتی پسرم و باردار بودم تا ماه آخر رفتم سرکار

بعدشم از مرخصی زایمان وبیمه بیکاریم استفاده کردم

بازم کمک کردم شوهرم ماشینش وعوض کرد😁😁😁

برای یه زن استقلال مالی بزرگترین مزیت حساب میشه

2706