2737
2739

میگم یکی دوتا از دوستام دارن ارزوهای منو زندگی میکنن... 

دوستی که دیدم خودش تلاش زیادی نکرده و شانس و زندگی واسش اینارو اورده(باهاش زندگی کردم، درجریانم...)

بخدا دوست ندارم اونم زندگیش بهم بریزه فقط استوریاشو دیدنی خودمو شماتت میکنم و یه حسی دارم که خاکبرسرم

و خب انگار یکم حسادت 

دلم نمیخواد ولیییییییی خیلی ناراحتم که ممکنه حسود باشم

حسود نیستی حق داری

فقط 38 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشسته پشت دو پلکم هزار اقیانوس،رهاکنید مرا تا وسیع گریه کنم... خدا ، من خدا ندارم🖤جون مامانت لایکم نکن😡. تیکر بارداری نیست😍اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم:/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
حست رو درک میکنم.من هم با کلی تلاش به نتیجه دلخواخ نرسیدم ولی بعضیها دراطرافم باتلاش کمتر زندگی بهتر ...

بخدا مثلا من خیلی دارم دنبال کار میگردم ولی اون که هیچیم بلد نبود با اشنا رفت سرکار

بخاطر قانون جذب باید عین آهنربا خوشی ها رو جذب کنی ، من با قانون جذب خیلی دارم پول جذب میکنمااااا

الان خیلیا میان از اینجور حرفا میزنن ، با عرض پوزش زارتتتتت

اگه با قانون جذب بود الان هندیا دنیا رو گرفته بودن ولی با عرض پوزش واقع گرایانه ترین کشور ها که صنعتی هستن الان فاتح دنیان

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️
فکر کردم اولیو میگی خودت چمدنم هر قانونیه که فعلا مخالف ماس

آره والا

ببین بزار برات با اعتقاد خودم بگم

تلاش خودتو کن

الان خیلیا باباشون پولدار بدون هیچ تلاشی رفتن کار میکنن

ما که نمیتونیم اونجوری باشیم

بیا با تلاشمون بهترین باشیم

الان من دختر دیدم تا حالا لاس زدن بعد رفتن با یه پسر مثبت ازدواج کردن تو آخر همه لات بازی هاشون ، بعدشم با پول باباش داره پول درمیاره

ما نمیتونیم مثل اونا بشیم ولی باید تلاشمونو بکنیم تا جایی که میشه ، حداقل شاید خدا هم چیز هایی برامون در نظر داره

انشاالله که همینه...

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️
بخاطر قانون جذب باید عین آهنربا خوشی ها رو جذب کنی ، من با قانون جذب خیلی دارم پول جذب میکنمااااا ...

منم هر چی نکبت جذب میکنم هر چع خوبیه دفع میشه 

خدایا لطفا صدای منو بشنو کمکم کن تا به آرامش برسم  
منم هر چی نکبت جذب میکنم هر چع خوبیه دفع میشه 

😅

2706