2737
2739
عنوان

خانمای مذهبی بیاین.

195 بازدید | 35 پست

سلام.

میخام راهنمایی ونظرتونوبگید🙂

اول میخام درمورد ظاهرخودم صحبت کنم..

من ی شلوارمشکی،ی مانتو متوسط مشکی سفید وشال مشکی پوشیده بودم،چون که شالم باید تیکه اولش طلق بزارم شالم یکم طولش بزرگ بود..

منم طبق عادت مثل بارهای قبل گیره که زدم ی دوردورگردنمم پیچیدم...

البته فقط ی دور پیچیدم...

درکل باشالم راحت بودم...

خب میریم سراغ قضیه

امروزبعدچندماه رفتیم خونه ی خاله مادرم،(چندباردیگم رفته بودم وبه رنگ مشکی که پوشیده بودم گیرداده بودن...)

امروز میخاستم ی روسری ی رنگ دیگه بپوشم اما دیگه این رنگ به تیپم میومد کلابیشترمیخام تیپ نسبتاسنگین بزنم

وقتی رفتیم نشسته بودیموداشتن صحبت می کردن..

منم شالموبازکردم که ازاول بپوشمش موقعی که داشتم شالومی پیچوندم دورگردنم

که یکی ازخاله های مادرم یامادربزرگم گفت که ببین چقدسفت می پیچونه

یکیشون گفت که مادرت رنگ روشن پوشیده تومشکی پوشیدی..

یکی گفت که اینایی که الان اینطورین بعدش ول می کنند.....

یکی نصیحت می کرد...

خلاصه که ی چنددقیقه ای این صحبت ماداخل جمع بود

....

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بعدازچنددقیقه تموم شد ورفتن دنبال ی صحبت دیگه...

چنددقیقه یاساعت بعدشم که دایی مادرم اومد ودوباره این صحبت مطرح شد ودایی مادرم گفت که چراخودتوپیچوندی ودوباره هرکس ی چیزی میگفت...

البته عروسشون گفت که شایدخودش دوست داره

بعضیامیگفتن چیکاردارینو.....

واقعااون چنددقیقه خیلی بدپیش می رفت

تصمیم گرفتم دیگه سعی کنم ازاینجورفامیل دوری کنم..

نظرشماچیه؟؟؟؟

کلادوست دارن انگاری مطابق میل اوناباشی ولی من نظرخودمودارم..

ی سوال چطوری ال می پوشید باطلق؟؟؟

ممنون ازنظراتتون،لطفاتوهین نکنید وراه حل بدید...

راهنماییهاتونومیخونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.

مذهبی نیستم فقط یه چیزی خواستم بگم کاش فامیل و خانواده آدم همونجوری بودن که خودش میخواست من همین مشکل رو به شکل برعکسش دارم کاش میشد فامیلامونو با هم عوض کنیم کاش... 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
شما چی میگفتید

بقیش گفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
تف تو این عقاید که میگن مشکی شگون نداره:/بیخیالش هروقت رفتی اونجا یه رنگ دیگه بپوش ولی سلیقه ات رو ب ...

میگن رنگ تیره برای نوجوون خوب نیستو...

...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعدازچنددقیقه تموم شد ورفتن دنبال ی صحبت دیگه... چنددقیقه یاساعت بعدشم که دایی مادرم اومد ودوباره ا ...

نه نمیشه ارتباطو قطع کرد که ولی اهمیت نده و فقد لبخند بزن

من با شال نمیتونم

روسری میپوشم 

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی:)میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم
چیکار به حرف بقیه داری ؟! چیزی که دوس داری بپوش

به نظرتون اصلاقطع رابطه کنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706