2733
2739

فیلمشو دیدم طبق فیلم درست کردم

بادمجونای سالم سالم رو توی تابه سرخ کرد داخلشو بامواد پر کرد

ولی من ک خواستم بادمجونارو سالم سرخ کنم وسطش نپخته بود زیرش این گردی بادمجون هیچجوره نمیپخت میگم حالا ابپز کنم بعد سرخ کنم بعد داخلشو مواد بریزم میشه یانه؟؟؟

زِندِگی هیچ وَقت آسون تَر نِمیشِه ، تُو قَوی تَر شُو...🙃💎

داخل نیمه هارو باید خالی کن قاطی موادش کنی واینکه بعد از سرخ کردن و پرکردن مجدد باید سی،دقیقه بره تو فر 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

باید از وسط نصف کنی برش های خطی بزنی بزاری فر یکم نرم شه 

بعد درش بیاری با چنگال وسطش که نرمه و به کنی مواد میانی بریزی با مودا قاطی کنی باز بزاری فر 

من اینجوری میپزم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731