2737
2739
عنوان

روز جمعه ای در چه حالید ؟

148 بازدید | 10 پست

ما که تعطیلاتمون گذشت امروز از سفر برگشتیم چابهار بودیم صبح پرواز داشتیم امدیم دیگه از جمعه چیزی نفهمیدیم 

پسرم و همسرم که امدن فقط خوابیدن 😂 منم ۱ ساعت فقط خوابم برد دلم تنگ شده برای سفر ساحل .‌‌.... خیلی بده دلتنگی سفر مخصوصا که پولاتم رفته باشه 😁😂

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

محبت میکنین تاپیک آخرمو بخونین دعام کنین❤️❤️

چیزی آرامشو ازت‌گرفته؟......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... از پسش برمیای، محکم باش❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سرکارم........تازه ساعتکاریم شروع شده

چه کاری؟

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2740
کادر درمان

خسته نباشید کدوم بخش هستید؟